1 Brigáda

1. března 2016 v 19:39 | Sabi |  Obchod s CDčky
,,Máš všechno ?? " volal na mě Chisato, můj bratr, který se mě ujal po smrti matky, protože jsme tátu nikdy nepoznali mohl jsem díky jeho plnoletosti zůstat u něj.
,,Hmm..." zahučel jsem místo odpovědi a při tom neodtrhl oči z Chisata a jeho směšných kreací, které prováděl při dělání snídaně.Mírně jsem se usmál, ale pak jsem si uvědomil co mě čeká.Musim se podívat na nějakou tu brigádu jestli se teda chci dostat na mojí vysněnou uměleckou školu.Moje vysněná škola už od dětství, studovala na ní moje matka po pohřbu jsem věděl, že to musim udělat, dostanu se tam ! Chisato mi na talíř zrovna nandaval když se ozval zvonek.,,Nandej si ! Já jdu otevřít " usmál se a šel.Chvíly bylo ticho, začal jsem jíst, Chisato vešel do kuchyně celý rozesmátý.,,Co je ?? " zeptal jsem se ,,Nic...Zoe nás zve na oběd takže až příjdeš ze školy běž rovnou k ní...budeme na tebe čekat " znovu se usmál, nandal si a začal taky jíst.Před 8 hodinou už jsem oblečenej stál u dveří.Chisato se pořád usmíval, byl jsem rád už dlouho totiž světu ty svý bílí zuby neukázal pořád se mračil, přišel ke mě a podal mi batoh.,,Nepředváděj se ! " pohladil mě po hlavě ,,Budeme na tebe čekat s obědem...přijď v čas...! " přikývl jsem a otevřel dveře.Chisato šel k Zoe rovnou musel jsem se tomu zasmát ta holka se mu určitě líbí.Jako vždicky mi přišla cesta do školy strašně dlouhá ani můj kámoš Lee mi tentokrát nešel naproti na půl cesty.Kruci ! Došlo mi, že jsem si zapoměl peníze na permanentku do knihovny, ale nakonec jsem to nechal být.
U školy jsem se jako vždy pozdravil s partou kluků, která sedávala na schodech až do zvonění, vyběhl jsem nahoru do třídy a sedl si do lavice.,,Dneska deš o něco dřív než normálně...něco se stalo ?? " sedla si mi na lavici Yuki.,,Fakt jdu dřív ?? Né nic se nestalo brácha šel nahoru k Zoe tak jsem vyrazil " mrkl jsem na ni.,,Tentokrát nepřipálil snídani ?? " smála se ,,Ne dneska ne začíná se zlepšovat..." smál jsem se s ní.,,Jo a nezapoměň zachvilku píšeme tak...ty to stejně zvládneš jako vždy...že ?? " dívala se na mě s učebnicí v ruce.A opravdu hned jak učitel přišel začali jsme psát ten nejstupidnější test jakej kdy moh bejt.
Poslední hodina, konečně ! Šli jsme s Yuki ruku v ruce po chodbě a povídali si.Byli jsme skoro u východu když jsem si všiml nástěnky na které bylo velkým písmem napsáno ,,BRIGÁDY,, jasně, že mě to hned upoutalo a k nástěnce jsem přiběhl.,,Hele Yuki ! Hele ! To je to co potřebuju, půjdeme se tam podívat ?! Prosím..." byl jsem z toho úplně vedle, oči mi zářili.Papír s brigádou jsem sundal z nástěnky a šel se společně s Yuki podívat do toho obchodu.Otevřeli jsme dveře v tu chvíly mi došlo proč potřebují pomoc všude bylo plno lidí, já si toho obchodu nikdy nevšiml a to už tu bydlim skoro 6 let mnoho jiných lidí o něm, ale určitě ví.Přišel jsem k pultu a papír co jsem sundal z nástěnky jsem dal před sebe.,,Díky bohu ! " zeširoka se usmál na první pohled unavený kluk co za tím pultem stál.,,Kdy můžu nastoupit ?? " úsměv jsem oplatil.,,Zajdi si za šéfem a klidně od zejtra " pořád se smál i když mu to dělalo značný potíže.Yuki na mě počkala než jsem si všechno zařídil a společně jsme se s klukem rozloučili.Už jen nějak Chisatovi říct, že budu každej den po škole v práci a o výkendech to samý, bude zuřit.Díky úspěšnému schánění brigády jsem nebyl na obědě u Zoe, ups další průšvih už abych se konečně odstěhoval.Po vyběhnutí do schodů stál Chisato už dávno mezi dveřma a mračil se jako kdysi máma když mě nechal 2 hodiny zamčenýho v šatníku.
,,Ahoj...Promiň, ale našel jsem si konečně tu brigádu...jakej byl oběd ? " omluvně jsem se xichtil na Chisata.,,Výtečná, trčel jsem tam s tou ukecanou holkou až do 4 odpoledne..." mračil se ,,Brigáda ?? Super ! " přikývl jsem ,,Myslel jsem, že se ti Zoe líbí " Chisato se chvíly smál a pak odcházel do svýho pokoje než odešel zašeptal : ,,Jsem na jinačí typy ! " zaběhne do pokoje a mě nechá stát na chodbě.
Konečně přišla sobota den kdy jsem měl jít poprví do práce teda na svojí 2 měsíční brigádu abych si něco vydělal.Jelikož škola v pátek skončila.Když jsem přišel k obchodu všiml jsem si, že už je odemčeno, vešel jsem.,,Ahoj...Hiro, viď ?? Já jsem Miyagi viděli jsme se tu už včera " usmíval se na mě ten veselej obličej stejně jako včera.,,Ahoj...kam si můžu dát věci ?? " zeptal jsem se, ukázal na dveře a dodal : ,,Je tam skříňka jen si tam fixou co leží na stole připiš jméno a můžeš si to tam dát ".Udělal jsem jak řekl a vrátil se za ním.,,Líbí se ti tady ?? " zeptal se když mě viděl přicházet ,,Je to tu fakt moc hezký stejně jako ta dobrá společnost...pracujeme tu jenom mi nebo ještě někdo ?? " díval jsem se na něj ,,Jen mi dva, protože Noriko šla na mateřskou vlastně by tu z dětkem bejt mohla, ale má i lepší práci než je tohle " pořád se dokáže usmívat jak to dělá to fakt nechápu.,,Chodí sem hodně lidí ?? " pokračoval jsem v konverzaci ,,Noo ani ne vždicky je nějak stihnu to jen v pondělí když jsme tu teď, ale dva budeme mít víc volna a za stejně peněz " ještě víc ty svý zuby vycenil.Dál už jsme spolu nemluvili většinu času jsme si oba četli časopisy co v obchodě byly a nebo se střídali v obsluhování zákazníků.Na řeci byl sice čas, ale my si neměli co říct.Když jsem přišel domů celkem mě to mrzelo.Sedl jsem si okamžitě na křeslo a čekal než příjde Chisato.Za dobu než přišel zkouknul jsem v televizi snad všechny romantický filmy co ten den dávali a on pořád nikde, čekal jsem dál...
,,Ahoj brácha ! Kde si byl ??".
,,Nikde.Tebe to nemusí vůbec zajímat ty jeden bláznivej brigádníku ! " mírně se rozkřičel.
,,Baví mě to a navíc je tam jeden kluk " křikl jsem na něj jedním dechem.
,,Aha..A budeš pracovat celý dny, že jo ?? " podíval se na mě.
,,Vlastně o výkendu i noci " nasadil jsem nevinnej úsměv.
,,Dobře, máš co si chtěl " odcházel jenže se zachvíly vrátil s otázkou o, které jsem čekal, že nevysloví.Stejně se mě zeptal.,,Brácha jak si to myslim s tim klukem ?? L-líbí se ti nebo co ?? " zasmál jsem se a zakroutil hlavou ,,Né jen, že tam nejsem sám" opak byl pravdou mě se Miyagi fakt líbí.I když to nemusí nic znamenat třeba Yuki je taky hezká holka a nic než přátelství k ní necejtim stejně tak je to i u kámošky z tábora a nic.Vlastně jsem nebyl nikdy zamilovanej a s holkama se, kterýma jsem ,,chodil,, mě to brzo nebavilo.Jo možná holka co dostala mojí první pusu, ale tu jsem léta neviděl.
Zbytek dne jsem seděl v okně a maloval si.
Pořád jsem na něj ale myslel.Styděl jsem se za to co dělám, že myslím na kluka, kterýho jsem viděl dvakrát v životě.Napadlo mě, že bych tu brigádu vzdal a šel na školu jinam jenže je to můj sen.V hlavě mi poletovalo mnoho otázek typu proč ?? co kdyby a jakto ?? Slezl jsem z okna a lehl si na postel znovu mě napadlo ,,škoda že tu neni Miyagi,, připadal jsem si jako totální úchyl.
Po večeři jsem si šel konečně lehnout...
,,Ale Miyagi nech toho ! Chováš se jako bysme spolu něco měli...sme jako bráchové tak se vzpamatuj ! " zavolal jsem za ním, zarazil se a přišel ke mě blíž.Chytil mě za tričko, přitisknul ke zdi a zavřel dveře.Nezmoh jsem se ani na slovo a koukal mu do očí, připadalo mi jako by uvnitř sebe s něčím bojoval, zavřel jsem oči a čekal odkud přiletí první rána.Bohužel nepřiletěla rána místo toho...mě políbil...můj kámoš mi strkal jazyk do pusy, odstrkával jsem ho a všemožně kroutil hlavou jenže mě uvěznil svým tělem a pokračoval v líbání, začal jsem spolupracovat.V hlavě mi několikát proběhlo ,,Co to ?? Co to vlastně dělám ??,, nechal jsem to, ale být.Než jsem se nadál ležel jsem na jeho posteli s tričkem přez hlavu.Pokračoval v líbání níž a níž.Mráz jsem cítil po celém těle, líbilo se mi to.Brzy mě zbavil i kalhot, sedl jsem si tričko si sundal z hlavy a hodil na zem, podíval se mi do očí a začal mě znova vášnivě líbat.Nemotorně, ale se snahou jsem zbavoval třička i já jeho.Rozepínal jsem si kalhoty, ale on to za mě dokončil svlékl se taky a nahého si mě posadil na klín, vnikl do mě, bolest zachvíly zmizela a já začal mírně sténat, Miyagi mě pořád líbal a hladil po mé chloubě.Když mu došlo, že mě to moc nebolí položil mě znovu na postel a začal pomalu přirážet já se hýbal proti němu a postupně jsme zrychlovali.Líbali jsme se a slabě sténali.Takový vzrušení spolčený s bolestí jsem v životě nezažil.Samou slastí jsem zapoměl kdo mě k ní vlastně přivedl.Oba jsme se blížili k vyvrcholení a když se tak stalo slabě jsem vykřikl Miyagi si lehl vedle mě, políbil mě...
S křikem jsem se probudil.Opravdu to byl jenom sen ?? Poplácal jsem se po těle a zjistil, že jsem oblečenej, ale mám na kalhotech menší bouli, styděl jsem se, že mám takový sny o Miyagim.Z přemýšlení nad vším mě vytrhl až Chisatův hlas ,,Už si konečne vzhůru ?? Tak pojď je večeře " zvedl jsem se a celej ten podivnej sen se snažil vymazat z hlavy.Začal jsem jíst.,,Jak bylo první den v práci ?? " ozval se zase brácha ,,Docela to šlo až na tu nudu a kde si byl ty celej den, noo povídej ?? " podíval jsem se na něj.,,Nahoře u Zoe, ale myslim, že jsem ti zas tak nechyběl, protože tvý sny tě asi uspokojujou dost co ?? " začal jsem panikařit ,,Proč-proč si to myslíš ?? " znérvozněl jsem ,,Vrněl si " smál se Chisato a mě bylo pořád víc a víc trapně.Po večeři jsem si dali pár piv a pak šli spát i když jsem se dlouho převaloval nakonec jsem usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama