1 Úplně (ne)normální

1. března 2016 v 20:12 | Sabi |  Justin nebo Oliver ??
Každej den cestou do školy přemýšlím a ptám se sama sebe proč.Proč já ?? Proč teď ?? Do školy se mi nikdy nechce.Vadí mi lidi.Vadí mi na tý škole všechno.Po školní chodbě nechodim vůbec ráda.Když jdu každej do mě strká a různě mi nadává.Moje tyranka - jak ona si řiká - se jmenuje Cortney.Nikdy jsme nebyli kamarádky a nikdy nebudeme.Bohužel spolu chodíme do školy už od základky.Nechápu proč si vybrala stejnou školu jako já.Asi jí baví denně se předvádět a trapně mi nadávat.Chvílema je to až k pláči jak je trapná.
,,Zase schováváš ruce ?! Haha...měla by ses vrátit a pořezat se znova " volala na mě když jsem šla ke skříňce.Bože, kdy přestanou všichni vidět emo jen jako ubožáky, co se řežou ?? Jsem emo, co si pamatuju a to jsem se ještě ani jednou neřízla.No, co alespoň se nám Cortney vypovídá.
,,Ještě něco ?? " otočila jsem se na ní, protože šla za mnou.
,,Jo ty tvý hadry jsou po mámě nebo babičce ?! " ozvala se znovu tím svým pisklavým hlasem a její ,,kamarádky,, se začali smát.
,,Se jich zeptam až zjistim, kdo jsou " přišla jsem ke skříňce.Ticho.Že by jí došlo, že tohle už přehnala ?? Ne !! Určitě jen neví, co jinýho by mi řekla.Otevřela jsem skříňku a vyndala z ní blog.Znovu jsem jí zavřela a pomalu šla do třídy i přesto, že zvonilo a všichni se rozutíkali...
Vešla jsem do třídy a rozhlídla jsem.Rachot.
,,Jdeš pozdě, víš o tom, že už zvonilo ?! " probodla mě pohledem učitelka.
,,Se byla pořezat...absťáááááák !! " zasmál se jeden z fotbalistů a plácnul si s klukem naproti sobě.
Usmála jsem se a šla si sednout.Procházela jsem tou prokletou uličkou a všichni na mě čuměli a šeptali si.
,,Rozdělim si vás do dvojic...nahrajete video, složíte písničku prostě buďte kreativní a nějak si paraďte...ta práce bude o vás o tom jací jste " vysvětlila učitelka a začala říkat jména.Sedla jsem si a otevřela blog.
,,Harlowová a James " vyslovila a já se setkala pohledem s tím klukem.
,,Hej !! Jsme spolu ve dvojci, protože jsme oba emo ?? To je diskriminace !! Já ani nevim, kdo ten pošuk je !! " křičela jsem.Vyskočila jsem ze židle.Sedí dvě lavice předemnou.
,,Utiš se a sedni si !! " promluvila na mě rázně učitelka.Zavrčela jsem a sedla si.On se na mě podíval.
,,Problém ?? " zvedla jsem jedno obočí.Dal si nohy na lavici a mávnul rukou.Sere mě...
Nechci s nim bejt v nějaký debilní dvojici.Musím ho poznat a to se mi taky nechce.Ať si dělá, co chce mě o známky nejde.Šla jsem ke svý skříňce opět tou chodbou a myslim, že jsem nemálo vyčnívala.To jsem celá já.Já a moje motto : Kašlu na všechny !!
,,Večer v parku " prošel kolem mě.Ne.Nikam nepůjdu.Kašlu na něj.Zbytek normální byl ,,normální,, teda alespoň na mě.Škola plná nadávek a smíchu.Pak člověk příjde konečně domů a kdyby ten člověk nebyl jako já možná by se tam i těšil.Já ne.Když otevřu dveře a příjdu na chodbu najdu jen vzkaz.Nikdo neni doma.Jako vždy...
Ti dva - ,,moji rodiče,, - jsou pořád pryč.Vidím je dvakrát někdy i třikrák za měsíc.Takhle to je už pár let.Adoptovali mě když mi bylo 12.Před nimi jsem byla v dalších třech rodinách.Moje první vzpomínka je na mojí první ,,mámu,, adoptovala mě přesně před tím než jsem měla nastoupit do školy.Brzo to se mnou vzdala a já se vrátila do děcáku.V 8 jsem na pár měsíců byla u staršího manželskýho páru.Práce nebo dítě.Vyhrála práce.V 10 jsem byla v rodině s dalšíma 5 adoptovanýma dětma.Nejstaršímu klukovi bylo 14.Chtěl po mě různý věci, ale oni mi nevěřili a tak jsem odešla i od nich.Nakonec jsem zůstala u páru gayů.Ryana a Petrika.Ryan řekl, že jsem mu padla do oka když mě viděl jak mlátim ty dva kluky.Bylo to prý první, co viděl.Holku, co se o sebe dokáže postarat a tak mě adoptovali.Možná je mám někde hluboko uvnitř sebe trošku ráda.Ví jaká jsem a přesto mě jako všichni ostatní nepřišli vrátit jak prošlí zboží.Bydlim s nimi v krásnym domě a díky tomu, že nejsem jediná koho adoptovali mám si s kým povídat teda jen mám, nedělám to.Mám staršího ,,bráchu,, Iana.Je mu 22 a tak se ,,doma,, zdržuje málokdy stejně jako ti dva.Jedna věc mi vůbec nevadí.Všichni tři mi dokazují a často i řikají, že mě mají rádi.Dokonce jsem si nechala napsat i jejich příjmení z čehož měli všichni radost.Tolik o mojí ,,rodině,, a mé minulosti...
,,Jsem doma !! " zakřičela jsem i když jsem věděla, že doma nikdo neni.Zvedla jsem hlavu.Nahoře jsem zaslechla něco spadnout.Vyběhla jsem schody a nakoukla do všech otevřených dveří.Jediná místost, která byla zavřená byl Ianův pokoj.Vzala jsem za kliku a otevřela.
,,Riley !! " vykřikl Ian a snažil se zakrýt dekou.Jako bych ho nikdy neviděla nahýho.Podívala jsem se na něj a pak na kluka, co ve chvíly když jsem otevřela dveře skočil za postel.
,,Sorry " usmála jsem se ,,...půjdu udělat večeři pak přijďtě dolů " zmizela jsem z jeho pokoje a mířila do kuchyně.Možná bude pravda, co jednou řekl Justin můj kámoš - v době, kdy jsem ještě nějaký měla - doma jsem jinej člověk.Sama si všímám toho, že jsem doma milá a porušuju pravidlo : K čertu se všema.Iana jsem takhle nenachytala poprví.Už to beru normálně noo vlastně ani poprví jsem nebyla nějak moc překvapená.Pustila jsem se do večeře.Jestli se tomu dá řikat večeře.Když jsem si všechno připravila všimla jsem si, že je večeře v lednici teda když jsem jí otevřela.Všechno jsem zase uklidila.Že by Petrik ?? Určitě.Dala jsem to ohřát a zaběhla se převlíknout.Sundala jsem svý běžný černý hadry a oblíkla si modrý tílko a šedý tepláky.Tady jsem nebyla tak očividný emo.Ráda jsme se někdy oblíkla i do něčeho jinýho...
Půl hodinu na to už jsem křičela ať si ho vyndaj ze zadku a jdou se najít.První přiběhl Ian a sedl si.
,,Hezky to tu voní " opřel se a čekal až dostane jídlo naservírovaný až pod nos.
,,Jasně...na jez " položila jsem talíře na stůl.A sedla si.
,,Kde je Mike ?? " zeptala jsem se ho a rozhlížela se.
,,Volá domu...požádal jsem ho o ruku " usmál se.Najednou jsem měla radost.
,,Takže jsem vyrušila při sexu ano beru ?? " zašklebila jsem se.Máchl po mě rukou přez stůl a když mě netrefil vyplázla jsem jazyk.
,,Nechápu jak tě můžu mít rád " zasmál se.
,,To já taky ne " opřela jsem se.Byla to pravda.Krok.Dva.
,,Jídlo je na stole " zavolala jsem a zachvilku si sedl vedle Iana.Oba se zajímavě usmívali a pokukovali po mě.
,,Dobře nechtěla jsem, ale asi půjdu " usmála jsem se a zvedla se od stolu, když jsem dojedla.
,,Kam ?? " zeptali se oba.
,,Ven ?? " podívala jsem se na ně.
,,Ví táta, že máš rande ?? " zeptal se s úsměvem Mike.Pořád si do mě rejpe.
,,Kterej ?? Nemám rande !! " probodla jsem ho pohledem.Nesnášim ho a to jen protože se bojim, že ho mám ráda.
,,Opravdu ?? " zvedal obočí a díval se na mě.
,,Je to na projekt jakoby mi na tom záleželo jdu ven s tim pošukem jen proto aby ste si ho zase mohli strkat do zadku " vyplázla jsem jazyk a rozeběhla se.Mike i Ian se za mnou rozeběhli.
,,Šuk, šuk, šukyty šuk !! " smála jsem se a utíkala.Na schodech jsem to nevybrala a spadla.Než jsem se zvedla Mike po mě chňapnul.Začali mě lochtat.
,,Omluv se chubo nevymáchaná !! " smál se Ian.
,,Nééééééééééé nikdy !! " kroutila jsem se a oni mě dál lochtali.Doma se opravdu cejtim jinak...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama