2 Pizza

1. března 2016 v 7:08 | Sabi |  Andělé a ti druzí
,,Jakou si dáme pizzu ?? " zeptal se mě než jsme blížily.
,,Speciál " zasmála jsem se a otevřela dveře.Speciál je sýr navíc a šunka navíc.
,,Ne speciál s ananasem " rozmyslela jsem se nakonec.
,,Tak jo zaber místa " řekl a šel objednat.Já se rozhlídla a když jsem si sedala dozadu ke stolu.K oknu zamávala jsem Harisovi.Je mu to tu patří.Zná moji mámu.Někdy se objeví u nás v klubu, ale né že by byl gay.Dodává nám pizzu.Řikáte si pizza v gay klubu ?? Přesně tak některý chlápci si objednávaj pizzu když koukaj na travesty show.Já ho zdravim a tykam mu jen proto, že jsem stálej zákazník a za hezkej úsměv mi dá prej slevu.Opravdu to říkal, nekecám.Než jsem se nadála Nap byl zpátky a s pizzou.Voněla už z dálky a byl jí teda pořádnej kus.Položil jí na stůl a sedl si naproti mě.Líbí se mi jeho hnědý vlasy.Má je vždycky tak hezky načesaný a taky se mi líbí jeho hnědý oči.Jsou tak upřímný.
,,Tý je kus " zasmála jsem se a nabídla si první.
,,Haris si dal záležet prej mu bylo jasný, že příjdeme " zašklebil se a vzal si do ruky taky kus tý mega pizzy.
,,On to vždycky ví...příjde mi divnej " zašeptala jsem.
,,Myslim si, že byla pro někoho jinýho, ale nechtěl jí nechat vystydnout " usmál se a zakousnul se.Takhle jsme spokojeně žvýkaly ještě nějakou dobu.Pak jsme vše zapili colou, kterou nám přinesli když jsme měli skoro snězeno a já šla zaplatit.Stoupla jsem si k pultu.
,,Probudil se další Eblisi !! " zaslechla jsem zakřičet ženský hlas zezadu z kuchyně.
,,Klid Abyzou zabijeme ho jako ty před tím " zasmál se mužský hlas.P-počkat to byl Haris !! Jenže ona mu říkala Eblisi, proč ??
,,Víš, že jsme nezabili všechny pár jich maj oni !! " zasyčela.
,,Brzo se probudí další, cítím to a ten bude náš...žádnej archanděl ho nedostane " řekl jí v klidu.Zamrkala jsem a bouchla do zvonku na pultu.
,,Ráda jsem tě viděla Harisi " vycházela z kuchyně.Byla hezká víc než to byla fakt nádherná.Jen oči měla temný když se na mě podívala.
,,Já tebe taky Aby...už platíte ?? vy se ještě chystáte do školy ?? " zasmál se na mě a na ní už se ani nepodíval.
,,Dneska začínáme v klubu brzo tak se musim připravit...další vystoupení " usmála jsem se na něj a snažila se vypadat v klidu i když mi v hlavě jel pořád ve smyčce Harisovo rozhovoz z tou ženou...Aby.Podala jsem mu peníze.
,,Mio ?! " zavolal na mě nervózně Nap.
,,Už jdu " protočila jsem oči a naposledy se usmála na Harise ,,Ahoj " společně s Napem jsem vyšla ven.
,,Slyšel si to ?? " zeptala jsem se jako to vždy dělá Catarina.
,,Co ?? " zastavil se.
,,Ta ženská, co byla v kuchyni u Harise...říkala mu Eblisi a on jí Abyzou a řikali něco o tom, že se probudil další a další se brzo probudí a pak, že je zabijou jako ty předtím " vychrlila jsem ze sebe.
,,Možná si špatně slyšela " navrhl.
,,Ne neslyšela...mleli něco o archandělech...nikdy by mě nenapadlo, že je Haris feťák " zaroutila jsem hlavou.
,,Už nikdy si tam nedáme pizzu " dodal Nap.Přikývla jsem...
Doprovodil mě až na zastávku a pak šel domu.Já si v klidu čekala na autobus.Máma si možná nevšimne, že mi neskončila škola.Kecám.Máma ví, že na ní kašlu, protože se neučím špatně tak nemusím mít strach, že bych neprolezla.Nastoupila jsem a sedla si vedle kluka s kapucou přez obličej.Neseděla jsem moc blízko u něj, ale cítila jsem, že se třásl a pak jsem i zaslechla, že si něco mumlá.Nadechla jsem se.
,,Děje se něco ?? " zeptala jsem se šeptem.Podíval se na mě.Rick !!
,,Mio !! " vykřikl.
,,Ricku, co se děje ?! " podívala jsem se na něj.
,,Sledujou mě...chtěj mě zabít " zašeptal.
,,Kdo ?? " přišoupla jsem se k němu abych slyšela.
,,Padlý " rozhlídl se jestli ho nikdo neslyšel ,,Dneska ráno byli u nás doma...prej výchovný poradci na to já jim, ale neskočim !! U poradkyně jsem furt " odmítal.
,,Víš slyšela jsem, co se stalo na tom večírku " řekla jsem opatrně.
,,To ten chlap !! Měl svítivě modrý oči...řekl mi ,,Měl by ses probudit synu Urielův " a pak mi šáh na čelo...začala mě bolet hlava a všude jsem viděl anděli...v hlavě mi lítaly obrázky něco jako vzpomínky, strašně to bolelo...ten chlap zmizel...ztratil jsem vědomí a probudil se kolem 2 ráno od tý doby po mě jdou " šeptal koktavým hlasem a bral si přestávky na to aby se moh nadechnout.
,,Neni náhodou Uriel anděl ?? " usmála jsem se.
,,Archanděl " řekl hrdě.
,,A jako, že je to tvůj táta jo ?? " prohlídla jsem si ho.Ten kluk se zbláznil.
,,Jo...jsem mu docela podobnej " mluvil zcela vážně.
,,Jak víš jak vypadá ?? " nemohla jsem si pomoct a tak jsem se zeptala.
,,Viděl jsem ho...mluvil na mě když se mi v hlavě ukazovali ty obrázky " prohlídl si můj nechápavej obličej ,,Nevěříš mi, co ?? " smutně se podíval do země.
,,Ne tak to neni !! Jsem jen zmatená...dneska jsem slyšela Harise mluvit z nějakou ženskou...mluvili o tom jak se někdo probudil a že se probudí další a oni je musí zabít, protože pár jich maj oni...ona mu říkala Eblisi a on jí Abyzou " šeptala jsem tentokrát já.
,,Takže mě vycítily " zasmál se ,,Bude to sranda " zvedl se.Právě vystupoval.
,,Kam chceš jít ?! " zakřičela jsem na něj přez celej autobus.
,,Počkám až si pro mě příjdou...jedna nebo druhá strana " naposledy se na mě usmál a vystoupil.Mě čekali ještě dvě zastávky.Dnešek je noční můra.A nebo možná jenom spim a tohle všechno se mi zdá.Nejdřív Haris a teď Rick.Proč všichni fetujou ?? Nechápu, co na tom sajrajtu vidí.Do ,,domu" jsem se skoro vplížila a když jsem otevřela ledničku.Někdo si odkašlal.
,,Ježiši !! Co tu děláš ?? " vyletěla jsem a probodla pohledem Daniela.
,,Neber jméno boží nadarmo..." pokáral mě ,,dneska nepracuju " usmál se.
,,No jo ty panbíčkáři...jakto ?? A kde je Cam ?? " rozhlédla jsem se.
,,Nejsem...bůh existuje já s nim jen nesouhlasim " poškrábal se na hlavě ,,Šel se projít trochu sme se chytli " posmutněl.
,,To mě mrzí, co si dáš k obědu ?? " mrkla jsem se na něj.Dan a Cam se hádali pořád.Mám je oba docela ráda.Dan je modrookej blonďák a Cam je červovlasej a má krásný hnědý oči.Vlastně celej Cam je krásnej.Nikdo neni jako on.Nikdy jsem neviděla někoho, kdo by takhle vypadal.
,,Možná pizzu " řekl znuděně.
,,Budeš tlustej !! " zasmála jsem se.
,,Já to spálim neboj se " nadzvedl obočí.
,,Je mi to jasný...tak já objednám dvě Cam tu brzo bude, ne ?? " sedla jsem si k němu a natáhla se pro telefon vedle lednice.Pak jsem si vzpomněla na Harise.
,,Můžeš prosím objednat ty ?? " podala jsem mu sluchátko ,,Já jsem dneska slyšela mluvit Harise s nějakou Abyzou nebo, co noo to je jedno nechci s nim mluvit...víš nemám feťáky ráda...brkneš tam ?? " zaprosila jsem.
,,Dobře " usmál se a já si přála bejt kluk.Dotelefonoval a položil telefon.Podíval se na mě.
,,Co se děje ?? " zeptala jsem se.
,,Naší pizzu nemaj..." sedl si do křesla a opřel se ,,Teď mě tak napadlo...kdy máš narozeniny, prcku ?? " vytáhl krabičku cigaret.
,,Pozítří " povzdechla jsem si.
,,Co ten znuděnej tón ?? " zasmál se a vyndal z krabičky cigaretu.
,,Zase o rok starší...blíž k maturitě a nalajnovanýmu životu...proto ten tón.Narozeniny pro mě nic neznamenají " natáhla jsem ruku.Dan mi podal jednu z cigaret a sám si zapálil.
,,Měl si pravdu ten kluk je další z nich, ale mluvil jsem s Eblisem řekl, že se o to postará " ozvala se ode dveří.Trhla jsem sebou.Cože ??
,,Ahoj zlato " zasmál se Daniel.Cam se otočil a zmlkl.
,,Buď ste všichni feťáci nebo se tady děje něco divnýho " zašeptala jsem.Oba se na mě podívali.
,,Co si jí řekl Danieli ?? " Camův hlas se změnil.
,,Jediný, kdo něco řekl seš ty, ty idiote !! " odsekl mu opět jiným hlasem.
,,Vy spolu ve skutečnosti nechodíte, že ne ?? " tipla jsem si.Rozesmáli se.
,,Ste stejní jako Haris ?? " ptala jsem se dál.
,,Technicky vzato jo...jsme padlý stejně jako on a ostatní, ale v žádnym případě nejsme na jeho straně " usmál se Camael.
,,Padlý ?? To jako andělé ?? " skřížila jsem ruce na prsou a ušklíbla se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama