2 Rozchod

1. března 2016 v 19:30 | Sabi |  Trojúhelník
Ráno.Směšný slovo pro lidi, co stávaj v poledne.Filip dostal trochu strach když se podíval na hodiny.Bylo skoro 12.Rodiče byli určitě doma a Vašek pořád spal.Sundal ze sebe jeho ruce a zašel se podívat do kuchyně.Jeho matka se na něj jen usmála a otec ho pozdravil.
,,Kdy ste přijeli ?? " zeptal se.
,,Jsou to tak dvě hodiny nechaly jsme tě spát...budeš jíst ?? " usmívala se na něj matka.Jak se mohla pořád takhle smát ?? Ptal se sám sebe.V tom něco určotě bude.Otázku jestli bude jíst zopakovala ještě jednou než jí přikývl.Vrátil se do pokoje za Vaškem aby ho vzbudil.
,,To už je ráno ?? " ptal se ho a otvíral oči.
,,Jo !! " zakřičel Filip.
,,Neblbni bolí mě hlava " zvedal se z postele.
,,Nemáš chlastat !! Proč si pil ?? " pomohl mu na nohy.
,,Protože jsem měl strach, že tě ztratim " usmál se jako debílek.
,,Nekecej !! S kym si tam byl ?? " podal mu bundu a boty.
,,Neptej se mě jako by sme byly manželé...s Michalem " obouval se a oblíkal.
,,Tak se nemáš chovat jako idiot...hele až pudeš tak mlč naši jsou zalezlý v kuchyni tak ať tě nevidí...udělej to pro mě a prosím rychle zmiz " řekl mu když stály za dveřma.
,,Seš neslušnej poslat mě domu...nejsem typ na jednu noc " zašklebil se.
,,My spolu, ale nespali " krátce ho políbil a on odešel.Filipova máma něco slyšela a tak na Filipa zavolala.Přiběhl dolu do kuchyně hned potom, co se podíval na tu fotku.Několikrát si to přečetl...
Vašek měl výbornou náladu i když se nenáviděl za to jak se před Filipem předved.Seděl u Petry v pokoji a pil kafe.Ta se na něj dívala a pohledy se ho ptala jakto, že je tak šťastnej.Když se ani po hodině nedozvěděla o co jde vzala to do svých rukou.
,,Do koho ses zamiloval ?? " zeptala se ho.
,,Ehm...jedinej koho miluju je Gabča " když se ho ptala akorát upijel už asi ze třetího kafe.Zakuckal se a z jeho úst vyšla lež, co nebyla už několik měsíců pravda.
,,Nevěřim ti ani slovo !! " střčila do něj.
,,Tak dobře si jedna z těch, co to pochopí takže...miluju Filipa " tohle bylo poprví, co to řekl někomu jinýmu než Filipovi.Docela se mu ulevilo.Petra se usmála a objala ho.
,,Nenaštvy se, ale Gabču vůbec nelituju...je to tak krásný, že si zase sám sebou " pochválila ho.Měla radši Vaška gaye, protože Vašek heterák hodnej přítel se choval jako debil.
,,A máš úžasnej vkus Filip je hrozně milej kluk..." dál mluvila.
,,Tak my řekni proč se mnou vůbec ztrací čas ?! " podíval se na ní.
,,Nevim nejsi tak hezkej a mladej jako on a..." smála se a Vašek se tvářil uraženě.
,,Uznej, že je krásnej a má nádherný tělo " rozplívala se Petra.
,,Hele nech ho na pokoji je můj !! " vykřikl se smíchem.Chvíly mu trvalo než mu došlo, co vlastně řek.Petra na něj koukala a mrkala.
,,Takže s tim souhlasíš ?? " zvedala obočí když se ho ptala.Přikývl a objal jí : ,,Moc ho miluju, ale je tu pořád Gabča " šeptal.
,,Já vím já vím " tiskla ho k sobě.Hodinu na to od ní odešel.K jeho smůle šel za Gabčou...
,,Ten kluk, co tu včera byl...to je tvůj přítel ?? " zeptala se Filipa matka zničeho nic.Neodpovídal.
,,Neboj se táta neni doma...povídej " chtěla všechno vědět.
,,Ne jasně že neni !! Jak si přišla na to, že je ?? " panikařil.
,,Dobře budu dělat, že jsem si nevšimla, že mi lžeš...napadlo mě to když jsem vás viděla jak se v tý posteli objímáte to kamarádi nedělaj nebo snad jo ?? " usmívala se stejně jako včera.
,,Ty si nás viděla ?? Jakto, že si tak v klidu ?? " podíval se na ní a všiml si toho úsměvu.
,, Jo viděla když jsem se šla podívat jestli ještě spíš...táta nic neví tak nepanikař " jak dobře svýho syna znala.Poznala na něm už dávno, že je zamilovanej.Jen nevěděla, že do kluka i když jí to vůbec nevadí.Je to přece její syn ráda vidí, že je šťastnej.
,,Mohl by tohle bejt ten důvod proč se tak směješ ?? " zeptal se.
,,Jo přesně tak jsem ráda, že si rád " Filip jí objal...
,,Ty si to na mě poznala viď ?? " zavolal na ní ten večer když utírala nádobí.
,,Jasně, že jo " zamrkala a znovu se usmála.Filip strávil celej zbytek večera ve svym pokoji a telefonoval si s Petrou.Všechno spolu probrali.Řekla mu, že u ní byl Vašek.Vysvětlila mu situaci jeho a Gabči.Už měl jasno.
,,Musim se s nim rozejít " řekl jí do telefonu.Vyslovil to a začal toho litovat.Na druhé straně se několikrát ozvalo slovo ,,proč,, Petra to nedokázala pochopit.Tedy dokud jí Filip neřekl svůj názor na věc.Vašek s Filipem nikdy nezůstane, protože je to docela srab.Nezvládl by ty řeči kdyby se přiznal.Filip měl jasno on se přizná nebude to hned, ale přizná se.Když zavěsil klepaly se mu ruce a měl divnej pocit.Další noc, co nemohl usnout.Když už to přestane ?? Ptal se sám sebe.Než usnul zíral do stropu a vzpomínal...
Ráno se vztávalo hodně špatně Filip autobus dobýhal a ještě ke všemu neměl úkoly...
Chvíly potom, co vešla do třídy učitelka někdo zaklepal na dveře.Stál za nimi Vašek.
,,Dobrý den ! Jdu vyzvednout Filipa Svobodu poslala mě jeho máma " usměje se a učitelka má, co dělat aby to s ní neseklo jak se úžasně směje.Filip váhá, protože neví, co na něj Vašek zase chystá pochybuje, že ho poslala jeho máma.Trvá mu to, ale po dlouhým loučení odchází ze třídy spolu s ním.
,,Co tu chceš ?! " spíš na něj vyštekne než se ho zeptá v šatně když si obouvá boty.
,,Chyběl si mi..." políbí ho.Filip ho od sebe odstrčí.
,,A proto si mě vytáh z hodiny ?! Seš magor nebo co ?! Proč si to..." křičí na něj než ho Vašek začne líbat.Opře ho v šatně o zeď a snaží se mu dostat pod tričko.Odstrkává ho od sebe a brání mu v tom aby ho dál líbal.Když ho konečně odstrčí Vašek na něj s pobavenim kouká, protože má trochu víc rudý tváře.Vražedně se na něj podívá a otočí se se slovy : ,,Seš fakt blbec už sem nechoď ! "
chystá se odejít ze šaten.
,,Už se nemůžeš vrátit hlupáčku " radostně za ním zavolá Vašek.Otočí se se zaváháním zpátky na něj.Chvíly oba mlčí.
,,Neřikej mi těma zdrobnělinama ! Je to trapný a dětinský ! " vykřikne na něj a pak si zacpe pusu.
,,Hehe...pro tebe je trapnejch víc věci " přitáhne si ho bleskově k sobě a zašeptá mu to do ucha.
,,Nevim, co si se mnou měl v plánu, ale já končim na to prostě nemam tebe třeba vzrušuje, že nás někdo chytí, ale mě to nebaví ! Miluju tě, ale je se vším konec zase můžete s Gabčou hrát šťastnej pár ! " během toho, co to říkal od něj poodešel.
,,Samý ALE...takový kopačky jsem ještě nedostal..." usměje se Vašek.
,,Všechno s humorem viď ?? Věděl jsem, že si to semnou nikdy nebral vážně..." zklamanej odchází u dveřích se, ale otočí a vrátí se k Vaškovi ten myslel, že si to rozmyslel.Ne nerozmyslel jen ho dlouze políbil a zašeptal : ,,Na cestu domu..." potom zmizel ve dveřích.I když se chtěl vrátit znovu věděl, že nemůže.Gabču měl rád a oba jí takhle podrazili.Kdyby si to Vašek uvědomoval a nešlo mu v první řadě jen o sex a ostatní pitomosti.Vašek se usmíval jen dokud neslyšel klapnout dveře.Z úsměvu se stávaly slzi a on nemohl uvěřit tomu, že brečí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama