3 Horká krev Riley

1. března 2016 v 20:13 | Sabi |  Justin nebo Oliver ??
,,Riley !! Riley !! " zaslechla jsem bouchání na dveře a Ryana.To byl ten hodnejší ,,taťka,,.Přišla jsem ke dveřím a otevřela je.
,,Co je ?? " znuděně jsem se na něj podívala.
,,Někdo za tebou přišel...máte na škole nějakej spolek nebo co ?? " zasmál se.
,,Haha...nebylo to vtipný " vyprovodila jsem ho z pokoje a šla pomalu ke vchodovým dveřím.Otevřela jsem je.Podíval se na mě a sám se pozval dál.
,,Co tu chceš ?? " koukla jsem na něj.Tak moc mu to slušelo a já na sobě měla pyžamo.S lebkama.Trapas.
,,Děláme spolu na tom projektu ne ?? " usmál se.
,,V deset večer ?? " ukázala jsem na dveře.Zavřel je a přišel až do chodby.Tam už stáli všichni čtyři a prohlíželi si ho.Bezva.
,,Zalezte si někam a ty poť nahoru " ukázala jsem na ně a pak na něj.
,,Počkat !! Cože ?? Co je zač ?? " těkal očima Petrik.
,,Můj nabiječ chystáme se do toho nahoře bušit takže bych chtěla soukromí " dělala jsem si srandu i když jsem v obličeji byla vážná.Naštěstí pro ně jsem si dělala srandu.Ryan jen mávl rukou a všichni zalezli.Podívala jsem se na Olivera a ukázala mu ať jde za mnou.Šel.Zavřel za sebou dveře a sed si ke mě na postel.
,,Tak ?? " podívala jsem se na něj.
,,Tak..." hodil na zem batoh, co měl na zádech a kterýho jsem si málem nevšimla a začal mě líbat.Okej tohle je divný.Než jsem zareagovala jinak než oplácením ležela jsem v posteli jen v kalhotkách a on nademnou.Díval se mi na prsa.
,,To už je dávno " zašeptala jsem když jsem zjistila, že se dívá na moje tetování.Usmál se a začal se mi znovu plně věnovat.Líbal mě, hladil a šeptal mi to, co bych nečekala, že někdy řekne.
,,Stop !! " zakřičela jsem.
,,Nemůžu si pomoct já...nevim proč prostě to takhle cítím " políbil mě nežně na tvář.
,,Takhle daleko zajít nechci " odstrčila jsem ho.
,,Dobře " zasmál se, sundal mi kalhotky a roztáhl nohy.Začal mě líbat.Zatím co mě líbal jeho ruce se věnovali mýmu rozkroku.Zasténala jsem.Bože, co to děláme ?? Ian a Mike jsou hned vedle.Od rtů postupoval níž.Od krku až ke stehnům zlíbal každý místečko a pak se jeho pusa přesunula mezi moje nohy.V tu chvíly už mě ani nenapadlo říct stop.Rukama jsem svírala prostěradlo a napínala se v luk.Sténala jsem a rudla.Když skončil lehl si vedle mě a políbil.
,,Wow " šeptla jsem.Bylo mi trapně a zároveň krásně.Oblíkla jsem se a Oliver taky.Po několika francouzácích a vzájemnejch nadávkách se konečně chystal odejít.
,,Někdy si to zopakujem " zasmál se.
,,Přístě si na řadě ty " naposledy jsem ho políbila a dovedla ho ke vchodovým dveřím ze kterých jsem ho později vyhodila.Proč ?? Proč on ?? Proč takhle rychle ?? Proč teď ?? Vrátila jsem se do pokoje a snažila se usnout...
Nechtělo se mi do školy.Nečekaně.Nechce se mi tam přece nikdy.Pak mi, ale došlo, že tam bude Oliver a nějak jsem se rozzářila.Seděla jsem v kuchyni a pila čaj.Já vim trapný, ale kafe mi prostě nechutná.
,,To byl tvůj kluk ?? " zeptal se mě Mike.
,,Cože ?? " vyprskla jsem čaj.
,,Přišel jsem v deset večer a noo my máme pokoj hned vedle " zasmál se.Kruci.Nebyla jsem tam potichu jak jsem si myslela.Zastyděla jsem se, ale tak hezky zastyděla.
,,Nic jsme nedělali !! " zalhala jsem.
,,Jo je mi to jasný " odcházel z kuchyně a smál se.Já ho zabiju.Doufám, že to neřekne Ryanovi a Petrikovi...
Autobusy nesnášim a proto chodim do školy pěšky.Můžu tak přemýšlet.A dneska jsem opravdu měla o čem.Oliver.Jak krásný jméno.Jsem hrozná.Šla jsem pomalu.Otočila jsem se když jsem zaslechla smích malýho dítěte.Ten smích šel z domu kolem kterýho jsem právě procházela.Podívala jsem se do oken a napadlo mě, že bláznim.Viděla jsem tam totiž Olivera jak drží malinkatou blonďatou holčičku.Musela jsem vypadat jak blázen, protože jsem se s otevřenou pusou dívala na lidi za okny.
,,Riley ?? " zaslechla jsem svoje jméno a ztuhla jsem.Otočila jsem se od oken a začal si pískat.Co to vyvádim ?? Někdo mi položil ruku na rameno a já se konečně pohnula teda spíš jsem sebou cukla.
,,Nechceš jít dál ?? " stoupl si předemě a usmál se.Ách.Bouchněte mě někdo do hlavy kladivem, prosím.
,,Co ?? O čem to mluvíš ?? " podívala jsem se na něj.
,,Chápu " políbil mě.Něžně a jen na vteřinu možná dvě a chytil mě za ruku.Vedl mě dovnitř.Nic jsem nenamítala i když mě napadlo hodně důvodů, proč tam nejít.Přivedl mě až do předsíně a když jsme rozkoukala zjistila jsem, že na mě zírá několik lidí včetně tý malý blondýnky.
,,Dobrý den " snažila jsem se usmát.Pořád jsme se drželi za ruce.
,,Tohle je máma, táta, malej John, Mia, Diana, roztomilá Maria, starší ségra Amanda a starší brácha Josh " ukázal postupně na všechny členy rodiny.
,,A tohle je Riley " usmál se a políbil mě na tvář.
,,Ahoj Riley " sborově mě pozdravili.
,,Jsme rádi, že má Oliver přítelkyni víš děvče to, co se stalo s Cortney ho zničilo " mrkla na mě mile jeho máma.Okamžitě jsem ho pustila a probodla ho pohledem.
,,I když vlastně jsem jí vůbec neměla ráda je to mrcha a zakrslá štětka " mluvila dál.
,,S tvojí mámou si budu rozumnět a nejsem jeho přítelkyně " zasmála jsem se a mrkla na ní.Chvíly jsme tam ještě zůstali než byl nejvyšší čas vyrazit na druhou hodinu..
,,Cortney, vážně ?? " podívala jsem se na něj když jsme šli vedle sebe.
,,Nechtěl jsem aby si to věděla...bylo to jenom takový chvilkový " přiznal o podíval se na mě.Ucukla jsme pohledem.
,,Jen nechápu, co si na ní viděl...ty i všichni ostatní myslela jsem si, že si jinej...vždiť je na tebe hnusná !! " posmutněla jsem a možná se mi chtělo i brečet.Byla to pravda.Když jsem ho viděla napadlo mě, že by se do ní v životě nezamiloval.Holt mám špatnej odhad na lidi.To bude tim.
,,Já vim...bylo to v osmý třídě...nějak se to semlelo nic jsem k ní necejtil jen mě pak mrzelo když se začala chovat jako čůza a dala mi kopačky před celym svym ozbrojenym komandem " podíval se na mě a v očích měl slovo promiň.I když, proč to vůbec řešim je to jeho život a já nejsem jeho holka nebo něco takovýho.Žárlim na to, že má nebo měla ta mrcha Cortney všechno nebo spíš to co já ne.
,,Vlastně ani nevim proč to řešim nemá to semnou co dělat nejsem tvoje holka abych ti dělala takovýhle scény...promiň " omluvila jsem se mu.Zastavil se a já se na něj otočila.Zuřil.
,,Já..my...ty !! Včera..." víc jsem ze sebe nedostala a začala jsem brečet.
,,Riley, co to meleš ?! " podíval se na mě.
,,Nic !! Nevšímej si mě jsem jenom pitomá holka, co se..." v tom jsem se zarazila.Nemám mu, co vysvětlovat.Přitáhl si mě k sobě a začal mě líbat.Odstrkávala jsem ho a uhýbala, ale měl větší sílu.Než jsem se nadála byla jsem opřená o zíďku nějakýho domu a on byl těšně u mě.Byl vážně blízko.Tak blízko...
Snažila jsem se mu vyhejbat celej zbytek dne jenže se mi to vůbec nedařilo.Stejná škola, stejný předměty a teď dokonce i stejnej stůl v jídelně.Akorát jsem si kousla do sendviče a upila coly, když jsem si všimla jak se o něčem baví s Cortney.Stáli u vozíku na tácy.Dobře teď mám vážně vztek.Zvedla jsem se hodila tácem do vozíku a naštvaná odkráčela.Já kráva pitomá.Co jsem si myslela ?? Proč všichni na světě zbožňujou Cortney ?? Nechci odpověď.Fakt ne.
,,Co ti je ?? " chytil mě za ruku a otočil si mě k sobě.
,,Cejtíš k ní něco ?? " popotáhla jsem.
,,Jasně , že ne " odsekl.
,,Hmm " snažila jsem se mu vytrhnout.
,,Chceš to dokázat ?? " zeptal se a já vůbec nevěděla jak to myslí.Pokrčila jsem rameny.Přitáhl si mě k sobě.Propletl naše prsty a vedl mě zpět do jídelny.
,,Cortney mohla by si vysvětlit, že spolu nic nemáme a nikdy jsme pořádně neměli " usmál se na ní.
,,Olíku jasně, že mohla " usmála se na něj a pak se na mě zhnuseně podívala ,,Hele emo příšerko já a Olík jsme spolu možná spali, ale to nemění nic na tom, že jsme k sobě nic moc necejtili a já ho ztrapnila tak moc, že spolu už ani moc nemluvíme " znuděně se ušklíbla ,,věř tomu, že díky tomu, že on tě má rád tě nenávidim ještě víc..." zmkla někomu zamávala a zmizela.Naštvaně jsem pustila jeho ruku.To přehnal.
,,Teď si zase ztapnil ty mě udělal si ze mě tu největší žárlivku na světě...nic mezi váma nebylo jo ?? my jsme spolu spali " od slova my jsem napodobyla hlas Cortney ,,seš jako ona !! " zakřičela jsem na něj a odešla.Znovu...
Alespoň, že doma se dělo něco jinýho.Všichni byli šťastní, protože za 3 dny se mají Ian a Mike brát.Špatně pro mě, protože mám bejt družička.Zítra přijede Justin a Samantha.Justin je můj bejvalej kamarád a kluk a Samantha je ségra Ryana.Docela spolu vycházíme.Což je zvláštní.Má mi pomoct se šatama a make-upem v ten den D.Jo jinak Samantha je Justinova máma.S Justinem jsme spolu chodili něco přez rok.No nějak jsme se nedostali k sexu.Bylo nám spolu hezky dokud se to nepokazilo jeho věčnym lhanim.Pohádali jsme se tak moc, že jsme spolu od rozchodu skoro nemluvili a to už je to skoro půl roku.Otevřela jsem dveře do domu a dostala jsem facku.Né facku jako facku prostě facku z toho jak to u nás vypadalo.Všude byla Láska.Od toho jsem chtěla utíct...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama