3 Miluji tě - Konec !!

1. března 2016 v 19:40 | Sabi |  Obchod s CDčky
Myslím, že tohle vstávání bylo ze všech nejkrásnější, protože jak mile jsem otevřel oči uviděl jsem Miyagiho.Bylo něco kolem 10 ráno vlastně skoro poledne šel mě doprovodi domů.,,Hele...moje ségra bydlí ve stejný bytovce " ukázal na byt ve, kterym jsem bydlel.
,,Tak k ní můžeš rovnou jít ne ?? "
,,Jo " políbil mě.Myslel jsem si, že se bude stydět na veřejnosti nebo tak, ale ne.Pořád mě překvapuje.Chytil jsem ho teda za ruku a došli jsme k bytu ruku v ruce i když na nás všichni zírali jak na retardy.
Nějakej chytrák nechal odemčený vchodový dveře takže jsem ani nemusel na bráchu zvonit.S Miyagim jsme vyšlapali schody a zastavili se kus od našim dveří, protože hned přede dveřma stál Chisato a líbal Zoe.Už tohle mě celkem vzalo, ale zjistil jsem, že může být hůř.
,,Zoe, ty už si doma ?? " řekl v klidu Miyagi a pustil mojí ruku, kterou předchvíly znova našel.Zoe od sebe bráchu odstrčila a usmála se na něj, oba mají stejnej úsměv.
,,Miyagi, moc se omlouvám já nevěděla, že se to protáhne a dopadne to..."
,,A dopadne to tak, že budeš strkat jazyk do pusy cizímu chlapovi ! Kde je Josh ?? " snažil se za ní dokončit.
,,Chisato neni cizí ! Ty máš co řikat ! "
,,Co prosim ?? Hiro není cizí je to můj..." zacpal jsem mu pusu.
,,Co tvůj ?? " koukala na nás na oba.
,,Mohly byste toho hádání po ránu nechat ! Vůbec jsem nespal takže Zoe, ahoj..." naposled jí políbil ,,...A Hiro, zapadni do bytu ! Pokud vim pracuješ v tom podělanym krámě až od 12 ! " už sem myslel, že bude křičet to z něj pak de docela strach.Nestihl jsem ani nic víc říct, protože už jsem stál za zavřenýma dveřma.Jen slabounce jsem zaslechl, co říkala Zoe Miyagimu něco o tom aby šel dál a že si v o tom v klidu promluví.Jo, to bych taky bral, protože Chisato je bláznivá cholerická bestie když se naštve.Zatím co od Zoe a Miyagiho nebylo slyšet ani jedno hlasitý slovo u nás to byla samá nadávka a vysvětlovaní, který Chisata stejně nezajímalo.Zase jsme se spolu hádali.
,,Myslíš, že jsem si nevšim toho, že tě ten kluk držel za ruku, co to mělo bejt ?? " křičel.
,,Nic.Miluju ho, chápeš ?! " přiznal jsem a nejradši bych to v životě nevyslovil.
,,Cože ?! To seš nějaká buzna nebo co ?! " todle jsem nechtěl slyšet jako brácha by mě měl alespoň podpořit, ale řikat mi, že jsem buzna to zabolelo.Už jsem ho neposlouchal vypadl jsem s velkou ránou ze dveří a sedl si na schody.
Dlouho jsem tam seděl.Zvedl jsem se až něco kolem 12 a šel rovnou do obchodu.Jasně, že už tam dávno byl jenže tentokrát se nesmál tak jako vždicky.Sedl jsem si a s naprostým nezájmem obsluhoval zákazníky.Nedíval jsem se co dělá Miyagi.Byl jsem úplně mimo.Pracovní doba se táhla jako šnek a já chtěl co nejdřív někam kde budu sám a možná si i pobrečim.Po dvou hodinách se konečně na stěně na hodinách ukázalo 19 : 00 a já měl dneska konečně po práci.
Zavřel jsem dveře a pomalu šel.Někdo mě, ale chytil za ruku ,,Hiro nesnaž se mi vyhýbat já myslel, že to něco znamená ! " otočil jsem se a zastavil.
,,Já myslel, že to skončilo tím, že můj brácha mi nadává jaká jsem buzna a tvoje rodina to taky asi nepříjme " vzhlédl jsem k němu a v očích měl slzi.Nechtěl jsem ho v žádnym případě ztratit.
,,Hlupáčku ! Máma se o mě nezajímá už od mý první pusy...mimochodem tu my dal tenkrát taky kluk a sestřička mi řekla, že pokud se máme rádi tak je jedno jestli jsme dva teplý kluci dvě teplý holky nebo kluk a holka...chápeš ne ?? Taky tě miluju ! " konečně se na mě usmál.Slyšel jak jsem na Chisata křičel, že ho miluju ! Pohotově jsem ho k sobě přitisknul a začal ho líbat.Ruce jsem mu dal na zadeček a líbal ho dokud jsem stačil s dechem.Byli jsme u sebe tak blízko.Přestali jsme se líbat a sedli si vedle sebe na obrubník, držel mě za ruku.
,,Jakej kluk ti dal první pusu ?? Asi bych si to s nim měl vyřídit " smál jsem se.
,,Nevím jak se jmenoval ten rok se akorát přistěhoval se svojí rodinou chodil ven s bandou pitomejch kluků co se mi pořád smáli, že jsem holka, vlastně mám do dneška dívčí vzhled "
,,A dál ?? " díval jsem se na něj.
,,Byli jsme spolu venku sami teda alespoň jsem si to myslel najednou někdo něco zakřičel a ten kluk mě políbil řek jenom ,,čau Miyo !,, a šel " zarazil jsem se.
,,Políbil tě asi takhle ?? " dal jsem svoje rty na jeho a ruce mu položil na tvář.
,,Jo ! Jak to víš ?? " usmíval se Miyagi.
,,Byl jsem to já jenže mi tenkrát kluci řikali Keyi " Miyagi se ještě víc usmál a začal mě znova líbat.
V 10 večer jsme si šli lehnout do apartmá v obchodě.Leželi jsem chvíly vedle sebe a dál si povídali a smáli se tomu kolikrát v životě jsme se potkali a ani jsme o tom nevěděli.Pozdějš jsme se i mazlili dál to nedošlo.Miyagi se mi přiznal, že to nechce uspěchat a je jaksi ještě panic.Nesmál jsem se mu právě naopak u mě to s klukem bude taky poprví doteď jsem totiž spal jenom s holkama, byli dvě.Lehli jsme si Miyagi zády ke mě zadečkem se o mě při každém pohybu otřel.Objal jsem ho a víc se k němu přitiskl, oba jsme usnuli.
Miyagi mě vzbudil tak, že si mi sednul na nohy a začal mě líbat nejdřív na ústa a později na krk.,,Miluju tě " zašeptal když už jsem úplně otevřel oči a díval se na něj.Kafe mi přines až do postele a pokaždý když jsem se napil mě políbil.Neni nic lepšího než bejt zamilovanej do nádhernýho kluka.Lítali jsme po obchodě jenom v kalhotech.Běhal jsem za Miyagim aby mi vrátil tričko jenže jsem šmatlák a tak jsem uklouznul a Miyagiho vzal sebou.Ležel jsem na zemi a Miyagi my dýchal do obličeje.Usmál jsem se a políbil ho na čelo.Ležel jsem na zemi a Miyagi, který si na mě obkročmo sedl, mě líbal na krček a já ho hladil po zádech.Pomalu jsem mu sundaval tričko, dál mě líbal.Převalil jsem se a na zemi rázem ležel Miyagi.Líbal jsem ho pořád níž a níž.Každý místečko až ke kalhotám jsem zlíbal.Miyagi potichu zasténal.Rozepínal jsem mu pomalinku kalhoty, když jsem mu je sundal, sedl si a políbil mě.Začal jsem ho hladit tam dole zachvilku znovu potichu sténal.Svlékl jsem ho úplně a rozepl si kalhoty.Líbal jsem ho po břiše a směřoval níž.Ani jsem se nemusel moc odhodlávat, protože měl Miyagi nádherný tělo.Nahej byl úžasnej, co bych dal za to vidět ho takhle pořád.Chvíly jsem ho po jeho chloubě jen hladil a mezitím si mu hrál s bradavkama.Nakonec jsem se přesunul úplně dolu a jeho chloubu si opatrně vložil do úst.Chvíly jsem ho takhle škádlil.Když už jsem to, ale nemohl vydržet začal jsem do něj pomalu a něžně vnikat.Pořád jsem se ho ptal jestli ho to nebolí neodpovídal mi.Řekl jsme mu ať se uvolní přikývl chvíly na to zasténal.Začal jsem pomalu přirážet, hýbal se proti mě a já prožíval to co bych ve snu ani nemoh.Byl jsem šťastnej.Byli jsme spojeni a oba jsme sténali.Když jsme vyvrcholily lehl jsem si na zem vedle Miyagiho a chytil ho za ruku ,,Miluju tě ! " usmál se na mě ,,Já tebe taky ! Jen nechápu proč jsme nemohli na postel...je to jen kousek " chvíly jsem po posteli, co byla nad náma šmátral a pak jsem nás oba přikryl, čekal jsem, že si odpočinu jenže bylo asi dost hodin a Zoe už klepala na dveře.Rychlostí blesku jsme se oblíkali.,,Jseš v pohodě ?? " zeptal jsem ho ,,Až si zvyknu bude všechno v pohodě...kde si se to naučil ?? " smál se jako vždicky.
,,Měl jsem o tobě poslední dobou ty perverzní sny...takže vlastně od tebe " červenal jsem.
Zoe jsme otevřeli a u pultu si všichni 3 přebrali oběd.
Po půl hodině, když dojedla a řekla, že jsem hezkej kluk a přeje nám to odcházela.Ve dveřích narazila na Chisata.
,,Co tu děláš ?? " spustil jsem.
,,Jdu se ti omluvit ! " podíval se dolů.
,,To se ti, ale vůbec nepodobá, že by tě k tomu Zoe přemluvila ?! "
,,Napadlo mě to dřív než jí ! "
,,Jo jasně...jako pravá buzna ti asi budu věřit ! " rejpnul jsem si.
,,Měl jsem vztek, prosím odpusť mi ! Neřek bych to kdybych se nenaštval...mám tě rád ať si jakej si..." tydle slova mi v životě neřek nevěděl jsem co mu na to říct a pak mi došlo, že možná chce abych mu řek to samý a na Miyagiho zapomněl.Ale jinak by mě nikdy nenapadlo, že Chisato umí svý city dát najevo.Usmál jsem se na něj a objal ho.
,,Taky tě mám rád brácha, ale chápej, že Miyagiho miluju i přesto co si teď řek " zašeptal jsem.Věděl jsem, že v Chisatově případě má vše pro a proti.Zoe s Miyagim celej náš rozhovor sledovali a oba se usmívali, miluju ten úsměv a jsem nejradši když se na mě Miyagi tak směje.Později jsem si sedl za pult a Miyagi vedle mě, drželi jsme se za ruce a koukali se na sebe.Chisato se Zoe něco řešili, chvíly na to už stáli u dveří.
Když oba konečně odešli my jsme zalezli do apartmá ,,Hiro musíme taky někdy pracovat " díval se na mě psíma očima ,,Kašli na práci...poť dělat něco jinýho " zvedal jsem obočí.
,,Seš blbec ! " naštvaně se na mě podíval, ale i tak se potom usmál a začal mě líbat...znova jsme si byli nejblíž a já měl pocit, že jsem umřel a tohle všechno je nebe.Miyagi je můj nádhernej usměvavej anděl.Miluju ho ! Moc ho miluju...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama