4 Justin

1. března 2016 v 20:13 | Sabi |  Justin nebo Oliver ??
Další den jsem nešla do školy.Stejně je mi k ničemu.Vzbudila jsem se a sešla dolů.Už na chodbě jsem slyšela ženský hlas a mě dost známý smích.Samantha a Justin !! Přišla jsem do kuchyně a usmála se.
,,Ááá zlatíčko ty si zase krásnější než minule !! " zasmála se Sam a objala mě.Justin se na mě podíval a když zjistil, že se dívám taky ucukl pohledem.
,,Justine řekni něco !! " vybídla ho Sam když mě přestala dusit.Justin !! Nikdo nemá tak krásně modrý oči jako on.Měl o něco delší vlasy než když jsem ho viděla naposled, ale zase o to víc blond.Vypadal stejně a přece jinak.Je o 3 roky starší než já takže mi vždycky dokázal poradit.
,,Vypadáš dobře a moc se ti om..." začal, ale já ho přerušila.
,,Děkuju...v poho " usmála jsem se na něj.Přišlo mi to dost divný, ale najednou jako by všechno bylo zase jako dřív.Nevím proč jsem to udělala, ale objala jsem ho.Sama od sebe a to nedělám často.
,,Chyběla si mi " zašeptal mi do ucha.
,,Ty mě taky " jednou rukou mi sjel na zadek.Dám mu pěstí !!
,,Hele !! Dej tu ruku pryč a nelez nikomu do zelí !! " okřikl ho Ryan, kterej šel pro něco do kuchyně a všechno za mě vyřešil.Teda skoro.Oba jsem od sebe uskočili a snažili se tvářit nevinně.
,,Ty máš kluka ?? " podíval se na mě Justin tím svým vypatlanym pohledem, kterej využije jen někdy a já ho nesnášim.Když se tak zamyslim existuje vůbec něco, co mám ráda ?? Jop.Čokoláda.
,,Co to meleš ?! Nic takovýho !! Osamělá žena !! " zasmála jsem se.
,,Jsem tu pro tebe " zašeptal s rukou na srdci a zvednutym obočím.
,,Pošuku !! " zašklebila jsem se a šla si sednout do obýváku.Při slově pošuk jsem si vzpomněla na Olivera.Rychle jsem to, ale vytěsnila.Zejtra musim bejt pozitivní bude svatba...
Probudila mě hudba.Nejdřív jsem se strašně lekla, že jsem tu svatbu zaspala uklidnilo mě až když jsem zaslechla jak Ryan něco šeptá a po domě běhaj lidi.Vylezla jsem z postele a otevřela okno.Pak ještě trochu ospale přišla až do kuchyně.
,,Můj bože !! Za dvě hodiny se tvůj brácha žení a ty nejsi připravená !! " vykřikla Sam.
,,To je už tolik ?? Proč ste mě nechali spát ?! " zamrkala jsem.
,,Přesně tak...upaluj nahoru pomůžu ti " usmála se a já se vrátila zpátky do pokoje.Ani ne za pět minut přišla a přinesla mi šaty.
,,Pustíme se do toho " usmála se a já si sedla k zrcadlu...
,,Seš nádherná !! " vykřikla Sam.Jen kdybych se tak i citíla.No to by bylo.Seběhla jsem do kuchyně a vzala do ruky jabko.Akorát jsem si chtěla kousnout když mě Ian chytil za ruku a kousl si místo mě.Zamračila jsem se.
,,Seš kost...zachvilku to začne " usmál se a odešel.Zahrada a dům byli plný lidí.Některý jsem ani neznala.Někdo zazvonil.Přiběhla jsem ke dveřím s nakousnutym jabkem a otevřela je.Hned jsem měla chuť je zase zavřít.Venku stál Oliver a zíral na mě.
,,Co tu chceš ?? " zeptala jsem se chladně.
,,Páni " zašeptal a mrkl na mě.
,,Co tu chceš ?? Nemam na tebe celej den !! " zopakovala jsem.
,,Chtěl jsem tě vidět a omluvit se i když jsme se pohádali kvůli blbosti " snažil se o úsměv.
,,Tak si mě viděl a můžeš jít...nemám čas " pomalu jsem zavírala dveře.Zastavil mě.
,,Nechci se rozejít " zašeptal a natáhl ke mě ruku.Zakroutila jsem hlavou a zasmála se.
,,Nechodíme spolu !! " opravila jsem ho.
,,Tak jsem to nemyslel...mám tě rád " podíval se na mě.Chtěla jsem mu odpovědět než jsem to stihla všechno se pokazilo ještě víc.
,,Hmmm fakt ti to sekne...jéé jabko...jdeme ?? " přiběhl Justin dal mi pusu na tvář, chytil mě ruku, kousnul do jabka a ukázal dozadu.
,,Dík...už jdu " probodla jsem ho pohledem.
,,Musím jít " pousmála jsem se na Olivera ,,promluvíme si o tom jindy jo ?? " podíval se na mě a v tom mu Justin zavřel přímo před nosem.
,,Kdo to byl ?! " zeptal se celkem vztekle.
,,To tě nemusí vůbec zajímat !! " oplatila jsem mu stejným tónem...
Ianovi a Mikeovi to moc slušelo.A nejen spolu.Obřád celkem v poho jen kdyby na mě Justin furt nezíral a nesnažil se mě líbat.Parkrát se mu to povedlo a tak si všichni mysleli, že jsme zase spolu.Neměla jsem náladu to někomu vyvracet.Ať si všichni myslí, co chtěj !!
,,Můžu ti dát pusu ?? " zeptal se mě Justin když jsme spolu tancovali.Začínala být tma.
,,Najednou potřebuješ moje svolení ?! " zasmála jsem se naštvaně.
,,Ne to jenom aby si se nedivila až to udělám " usmál se a políbil mě.Několikrát po sobě.Bylo to jiný než s Oliverem.S Oliverem to bylo o chtíči a vášni naopak s Justinem to bylo o citech.Vždycky to bylo o citech.Nechala jsem ho ať mě líbá přede všema, co ještě byli na naší zahradě.Samozřejmě jsem mu s radostí oplácela...
Seděli jsme na posteli a líbali se.Sundal si tričko.Pořád měl na hrudi to tetování.Tetování na srdci.Srdce v něm moje jméno.Vypadalo tak úžasně.Tenkrát mi tím vyznal lásku a skoro jsme se spolu vyspali.Vzdali jsme to když jsme zjistili, že nemáme kondomy.Usmál se na mě.Veděl, že jsem se dívala na jeho tetování.Zapomněla jsem se zmínit, že mám stejný ??
,,Vzpomínáš ?? " zeptal se.
,,Ano " položil mě na postel a rozepl si kalhoty.Dobře.Dneska.První, kdo byl nahej jsem byla já.
,,Tohle je nespravedlivý " zakňourala jsem.
,,Spokojená ?? " všechno ze sebe sundal a začal mi hladit stehna.Pořád jsme se líbali.Přikývla jsem na jeho otázku.Usmála jsem se a Justin nás přetočil.Začala jsem se mu věnovat.Samozřejmě nás pak přetočil zpátky.
,,Připravená ?? " zašeptal.Přikývla jsem a roztáhla nohy.Políbili jsme se.Zabolelo to i přesto, že se snažil bejt jemnej.Když byl uvnitř usmál se na mě a pohladil mě po tváři.Začal se hýbat...
Nazí jsme leželi vedle sebe u mě v pokoji.Podíval se na mě, měla jsem v očích slzy.
,,Udělal jsem něco špatně ?? " začal se strachovat.
,,Ne, jen mi to je prostě líto " usmála jsem se a on mi utřel slzy.Otočila jsem se k němu a políbila ho.Přitáhl si mě k sobě blíž.Dýchali jsme si do tváře.
,,Miluju tě " usmál se na mě když mě hladil po vlasech.
,,Já tebe taky " začali jsme se zvonu líbat.Nechci aby tohle skončilo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama