8 O rok později

1. března 2016 v 20:21 | Sabi |  Chvíle v dormu
O rok později :
,,Uvidíme je z blízka !! " jásala Sun když se nám povedlo natlačit se hodně dopředu.
,,Nevšimnou si nás " odbyla jsem jí.
,,To je mi jedno...doufám, že si Siwon sundá tričko " zasnila se.
,,Sun ty si úchyl !! " zasmála jsem se a to akorát zhasla všechna světla...
Siwon si při svém partu v písni Superman sundal tričko přesně jak jsme všechny očekávali.Nikdy nezklame.Sun zaječela až jsem se chytila za uši.Siwon se na nás podíval.Přestal zpívat a usmál se na mě.Kluci se po něm zmateně podívali.
,,Hiru Joo " řekl do mikrofonu a natáhl ke mě ruku.Zakroutila jsem hlavou.
,,Si snad pitomá ?! Mazej nahoru !! " vykřikla na mě Sun tak nahlas až se i Siwon zarazil.Podíval se na ní a ona se usmála.Podívala jsem se na ně.Oba přikývli.Podala jsem Siwonnovi ruku, on zatáhl a pomohl mi tak na pódium.Písnička skončila.Kluci někam zmizeli.
,,Ahoj " usmála jsem se na něj.
,,Ahoj Joo " usmál se a objal mě.Fanynky si rozkřičeli.
,,Nemyslim si, že se jim to líbí " zašeptala jsem do objetí než se Siwon odtáhl.
,,Zatancuješ si s náma ?? " zeptal se.
,,Co ?? " zamrkala jsem a podívala se na něj.
,,Naučili jsme tě přece choreografii ne ?? " zasmál se.Popotáhla jsem ,,Neříkej mi, že si jí zapomněla " mrkl.Zakroutila jsem hlavou.
,,Bavíte se dobře ?? " ozval se Leeteukův rozesmátý hlas ,,Doufám, že ano, protože dnes pro vás máme něco speciálního...všechno, co teď uvidíte kluci vymysleli zatímco jsem byli na vojně..." smál se a kluci se za ním shromaždovali zpátky na pódium a hledali svá místa.
,,Poť Joo " Siwon mě chytil za ruku a dovedl mě ke klukům.
,,A tady to je...Break down v podání celé skupiny Super junior !! " vyhlásil Teukie a stoupl si on na své místo.Písnička začala hrát.Rozhlídla jsem se po nich.Všem jim to tak strašně slušelo.Minnie, Hae, Hyuk a Wookie mi věnovali úsměv a Hae stihl ještě zamávat než jsme začali tancovat.Doufala jsem, že to nepokazím.Fanynky ječeli.Podívala jsem se po nich a najednou začali strašně tleskat.Nejdřív jsem nechápala, ale pak jsem se podívala stejným směrem jako oni.Za sebe a okamžitě zrudla.Za našimi zády běželo ono několika hodinové video ve kterém mě učili choreografii.Bylo upraveno tak aby bylo stejně dlouhé jako song a podle toho, co ve videu bylo bych řekla, že ho stříhali kluci.Zakroutila jsem hlavou a začala se věnovat tancování.Doufám, že uvidím záznam z koncertu a také, že si konečně budu moct pustit video, ve kterém se zrovna teď ztrapňuju před všema ELF.Když jsme se blížili ke konci a já pomalu začínala hluchnout Leeteuk mě chytil za ruku.Zarazila jsem se.
,,Konec jsme vymysleli trochu jinak " zasmál se a než jsem se nadála byla jsem u něj v náručí a kluci seděli okolo nás.Písnička skončila.Pomalu mě položil na zem a než jsem udělala jakýkoliv krok začali mě všichni objímat.
,,Počkej na nás po koncertu chceme si s tebou promluvit " zamumlal Hae když mě objímal.Po veřejném objímání mě propustili a já se vrátila na místo vedle Sun.Usmála se na mě zatímco ostatní holky mě probodávali pohledem.
,,V těch Minnieho hadrech ti to slušelo " šťouchla do mě.
,,Děkuju " zasmála jsem se...
,,Omo to je Taemin !! " zakřičela Sun a pověsila se mi na ruku.
,,Možná je tu i Onew " poškádlila jsem jí.Zle se na mě podívala a začala si s broukat melodii písničky Trap s tím, že se jí několikrát povedlo chytit slova...
,,Čekej !! " okřikla mě Sun a chytila mě za ruku.
,,Ah...já jen chci uhnout ostatním " řekla jsem jí nervózně.
,,Kašli na ně !! Pustíš je a další tě sejmou sebou...nic takového !! " přitáhla si mě k sobě...
,,Čekáte dlouho ?? " zeptal se milý hlas, který nepatřil nikomu jinému než Sungminovi.Obě jsme zakroutili hlavou.Ukázal nám kudy jít a počkal tam na nás.
,,Půjdu první..." usmál se.Šla jsem vedle Sun a ta se mě křečovitě držela za ruku.Docela to bolelo.
Zastavil se a mi taky.
,,Siwone !! " vykřikl.Tím opoutal naší pozornost na Siwona stojícího u své tašky s tričkem v ruce.A bohudík pro Sun jiné tričko než to v ruce neměl.Stiskla mi ruku ještě víc a semkla rty.Měla, co dělat aby nezaječela.
,,Co se tu děje ?? " zeptal se nově příchozí člen.Heechul.Sun dvakrát dupla jak už to nemohla vydržet a podívala se ze Siwona na Heechula a na opak.
,,SiChul " zašeptala nakonec.
,,Pššt !! " otočila jsem se na ní a probodla jí pohledem.Siwon se usmál a Heechul dostal záchvat smíchu.Slyším na živo Chulův smích.Jeho smích !! Jéj !! Když se Heechul uklidnil všichni kluci už převlečení stihli přišli za námi.Nemohla jsem si pomoct a tak jsem se podívala na Kyuhyuna.Znovu se mi povedlo chytit jeho pohled, ale tentokrát jsem pohledem ucukla jakmile mnou projel výboj.
,,Co to bylo ?! " zeptal se Chul a podíval se na mě a pak na Kyuhyuna.
,,Co bylo co ?? " zeptal se Kyuhyun.
,,Já to viděl " ušklíbl se a položil Siwonovi, vedle kterého seděl, ruku na stehno.Sun se napla i když já na tom byla podobně jen nedávám své pocity tak moc najevo.
,,Nosíš to tričko, co jsem ti dal ?? " zeptal se Min a podíval se na mě.
,,Bojí se, že když ho vypere ty podpisy zmizí " odpověděla za mě Sun.Kluci se na mě usmáli.
,,Jak si se měla ?? " zeptal se Hae.
,,Dobře a vy ?? " podívala jsem po nich.Na každého zvlášť.
,,Já nemůžu z těch ďolíčků " nahnula se ke mě Sun a zašeptala.Uchechtla jsem se.
,,Samá práce " řekl znuděně Hyuk.
,,Kde bydlíte ?? " prohlídl si nás Siwon.
,,V hotelu kousek odtud " odpověděla jsem...
Zůstali jsem tam s nimi dokud nepřišel manažer a nezačal je hnát do auta.Kluci pomalu odcházeli a Sun se mi ztratila z dohledu potom, co jí zazvonil mobil.Díky ní jsem nebyla jediná, která jim předvedla své zvonění.Sun měla na vyzvánění Trap.Kyu a Henry se na ní usmáli až to málem zapomněla zvednout.Než zmizela zeptala se Siwona s Heechulem na cestu.
,,Měj se " zamával mi Min a společně s Wookiem a Henrym odešli za ostatními.
,,Ukážu jí cestu !! " nabídl se Kyuhyun a ostatní jen kývli.Byla jsem nervózní.Dovedl mě až ven a usmál se na mě.
,,Měj se hezky " popřál mi a otočil se k odchodu.
,,Děkuji ty taky...fighting " zvedla jsem ruku v pěst a usmála se.Zastavil se.
,,Aish " zaklel a přišel ke mě blíž.
,,Mianeyo " zašeptal a naklonil se ke mě.Eh ?? Ani jsem se nehla a vytřeštila oči.Dotkl se mě svými rty.Omona !!
,,Kyeopta " zašeptal když se odtáhl a poté mě znovu políbil.Nemůžu tomu uvěřit !! Co se to děje ?! Ruku mi položil na tvář a stále tak blízko mé tváři se na mě usmál.
,,J-já to nechápu " přiznala jsem.
,,Pššt Jagiya " usmál se a políbil mě ještě jednou a to také naposledy.Než odešel naposledy se na mě usmál a řekl mi, že se brzo uvidíme.Tomu jsem však nevěřila.Zůstal jsem jak opařená stát na místě než přišla Sun a společně s ním jsem se vrátila do hotelu...
,,Co budeš dělat ?? " zeptala se mě když jsem jí vše řekla.
,,Molla...možná bych měla přestat snít " podívala jsem se na ní a přikryla se.
,,Myslíš, že už ho nikdy neuvidíš na živo ?? Nikoho z nich ?? " prohlídla si mě ustaraně.
,,Přesně to si myslím...noo jdeme spát " a tak jsem se se slzama na krajíčku otočila k Sun a snažila se usnout.Celou noc mě držela v objetí a já se snažila nerozbrečet.Nikdy na to nezapomenu...
Tohle bylo to nejkrásnější co se mi v životě stalo...
?? Konec ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama