8 Tak to má být

1. března 2016 v 19:35 | Sabi |  Trojúhelník
Jonáš seděl ve vlaku a prohlížel si fotky ve foťáku.Na většině z nich byl s Filipem a nebo tam byl jen Filip.Odjezdu litoval jen, co se vlak rozjel.Přemýšlel a při rozhodování mu pomáhali Filipovo smsky.Usmíval se když se zároveň díval na jeho fotku a ještě si u toho četl poslední smsku, co mu napsal.Díval se do telefonu a nahlas si pořád dokola četl ,,Počkam na tebe na nádraží tak mi napiš v kolik pojedeš...Miluju tě !! " hřálo ho to u srdce.Trošku si zavzpomínal na to, co spolu zažily.První na, co si vzpomněl byla jejich první pusa oba z toho byli nervózní.Jejich první sex báli se toho a nakonec to dopadlo úžasně.I když na tu scénu Filipovo táty když si ho přivedl Filip domu nezapomene nikdy.Dodnes mu do hlavy někdy zavítají Filipova slova ,,Řikej si, co chceš, ale já Jonáše miluju a nehodlam se ho kvůli tobě jen tak vzdát !! "
Sedly si na postel.Vašek, Filipa objal.Tiskl ho k sobě a nechtělo se mu ho pustil.Udělal to když si Filip začal slíkat tričko.Brzo ho následoval.A najednou nic.Dívali se na sebe a báli se pokračovat dál.Vaškovi to všechno došlo.
,,Něco se děje ?? " zeptal se ho Filip když už byl skoro nahej.
,,Nevim, co mám dělat " smál se.Filip se k němu přisunul a políbil ho : ,,Dotýkej se mě...dotýkej se mě " Vašek se usmál a vyhověl mu.Začal se ho dotýkat.
,,Si posiloval ?? " zasmál se když ho hladil po břiše.
,,Jo " políbil ho...
,,Bylo to dost divný " leželi nazí vedle sebe.
,,Taky si myslim...rozhod jsem se dobře " zašeptal Vašek.Filip už chtěl něco namítat, ale nakonec se na něj jen usmál, zvedl se z postele a začal se oblíkat.
,,Ať vám to s Gabčou klape...a nezapomeňte na sourozence pro malou " smál se Filip zatim, co odcházel z pokoje.
,,Omluv se za mě Jonášovi " zavolal za ním Vašek.
,,To budeš muset udělat sám, ale nic, co se stalo mu neřikej...nechce to vědět " nakoukl do dveří ,,Rychle zavolej Gabče a všechno jí řekni...teda v jistejch mezích " zasmál se a teď už odešel...
,,Ahoj zlato...musim si s tebou okamžitě promluvit...asi už jsem dospěl a nechci dospívat bez tebe a bez naší dcery...vím, že už se mnou nechceš mít nic společnýho...já tě mám pořád moc rád...chápeš ?? pořád tě miluju !! zavolej mi zpět až si to poslechneš " vyndal si z kapsy u kalhot, co byli pořád na zemy telefon a okamžitě mu to spadlo do schránky.
Dva dny utekly jako nic.Filip na nádraží čekal už od 11 dopoledne.Měl takový strach, že se s Jonášem mine, že objetoval zdraví jen proto aby ho zase viděl.Z tý zimy venku skoro necítil ruce jako by je neměl.Kouř mu šel od pusy a to skoro nedýchal.Sníh ho studěl přez botasky, co měl na nohou.Nevzdával to.Za deset minut uslyšel vlak a po chvíly byl i vidět.Usmál se a zahřálo ho u srdce.Stál u jedné z laviček a rovnal si šálu když na něj Jonáš zavolal ,,Ahoj !! " a vystoupil.Tašku položil na zem a podíval se na Filipa.Usmáli se na sebe, ale pořád stáli na místě.Ve vzduchu bylo napětí.Filip se ho rozhodl zničit.Přistoupil k Jonášovi, chytil ho za bundu a přitáhl si ho k sobě.
Dlouho se mu díval do očí než se ho odvážil políbit.Dlouho tam takhle ještě stáli a objímali se.Byla to scéna jako z holywoodskýho filmu.
,,Napadlo mě, že si mě vybereš " zašeptal Jonáš.
,,Neměl jsem nikdy pochybovat " podíval se na něj.Na oči, co tak miloval.Na ten rozkošnej nosík.Na ty rty, co tak rád líbal.I když měl na hlavě čepici do těch nádhernejch očí mu stejně padali vlasy.
,,Co to děláš ?? " zeptal se ho Jonáš když na něj Filip už nějakou dobu zíral.
,,Dívám se na tebe " odpověděl mu.
,,To se ti tak líbim ?? " zasmál se.Ten úsměv.Na ten málem zapomněl ten miluje asi ze všeho nejvíc.
,,Miluju tvůj úsměv " políbil ho.
,,Stejně jako mě ?? " usmál se na něj.
,,Ne...tebe miluju mnohem víc...miloval bych tě i bez tvýho nádhernýho úsměvu, těla bez..." Jonáš ho umlčel dlouhým polibkem.
,,Já tebe taky " když se od sebe odtáhli sebral ze země svou tašku.Filip ho chytil za ruku a společně šli do domu Filipovo rodičů...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama