Erik McKenzie

5. března 2016 v 12:01 | Sabi |  Family is power
Jako každé ráno si byl zaběhat.Dělal, co mohl aby vypadal pořád dobře.Přece jen to potřebuje k práci.Jeho tělo a obličej ho reprezentují.Už si ani nevzpomene na dobu, kdy byl obtloustlý malý kluk držíc se máminých sukní.
Jeho trasa byla každé brzké ráno stejná.Začal před svým domem pak okolo místních obchodů až k parku.Ten obrovský park pro něj měl velký význam.Tady jí poprvé potkal.Přesně před 5 lety tady potkal dívku svých snů.Seděla v trávě a hrála si se svým psem.Okamžitě ho upoutal její šťastný úsměv a samozřejmě její krása.Té si ale všiml až poté co se přestala usmívat.Samotného ho tenkrát překvapilo jak seběvědomě k ní přišel a začal s ní mluvit.Zastavil se a dlouze si prohlédl místo, kde jí poprvé spatřil.
,,Udělám to co nejdřív " řekl sám sobě jakoby si snad chtěl dodat odvahu.Není to tak dlouho, co koupil prsten.Bohužel k samotné žádosti ještě nedošlo.Chtěl aby to bylo dokonalé.Nic jiného si Hannah ani nezaslouží.Cokoliv vymyslel mu nepřišlo dost dobré.Jeho starší bratr William se mu vždy smál kvůli jeho sklonům k romantice a velkolepým přípravám, ale tohle byl prostě Erik.Nespokojil se s dobrým chtěl to nejlepší a pro lidi, které miloval to platilo dvojnásob.
Usmál se při vzpomínkách na Hannah před 5 lety a znovu se rozeběhl.Ještě ho čekalo několik bloků než se bude moct vrátit domů za svou nádhernou přítelkyní a dát si sprchu...

Když otevřel dveře do domu široce se usmál.Už z chodby cítil vůni banánových lívanců, které Hannah s nějakého nepochopitelného důvodu milovala.Krom lívancové vůně se domem rozléhala hudba z rádia.Zul si boty a došel do kuchyně.Nic netušící Hannah se věnovala lívancům a lehce se do rytmu hudby pohybovala v bocích.Došel až k ní a zezadu jí objal.Nadskočila a otočila se na něj.Políbili se.
,,Dobré ráno " popřála mu a usmála se.Přitáhl si jí k sobě a znovu jí políbil.Zajela mu rukou do vlasů.
,,Stačí, seš spocenej !! " zasmála se.
,,Už jdu do sprchy...nechceš jít se mnou ?? " pustil jí a udělal několik kroků směrem ke koupelně pak se ale zastavil a zadíval se na ní.Dlouhé hnědé vlasy měla v nedbalém culíku a její nádherné tělo lemovala červená zástěra s bílými puntíky.Hned jak to řekl rozvázala si zástěru a nechala jí pomalu klesnout na podlahu.
,,Beru to jako ano " uculil se a natáhl k ní ruku...

,,Miwuju laní splchu " řekl s plnou pusou lívanců a Hannah se rozesmála.
,,Nepřecpi se víš, že dneska jdeme na oběd ke tvé mamce " připomněla mu.Zarazil se.
,,Ty si na to zapomněl, že jo ?! " sjela ho očima.Přikývl a polkl vše co měl v puse.
,,Myslel jsem, že se dnes budeme lenošit v posteli když máme oba volno " zabručel.Tvářil se přitom jako malé dítě.
,,To teda ne !! Slíbili jsme to " zatrhla Hannah a vložila si do úst sousto banánových lívanců.
,,Ale já bych se radši válel v posteli...s tebou...nahou " zazubil se a pozvedl na ní obočí.
,,Jo já vím " odbyla ho drze a napila se pomerančového džusu.
,,Jak na mě můžeš být takhle zlá ?? " hraně poptáhl.
,,Nebuď citlivka a jez !! " zasmála se ,,ještě musíme zajít pro věci do čistírny " řekla a oba dva pokračovali ve snídani.
Erik moc dobře věděl, že už nikdy nebude tak milovat jako miluje Hannah.Byla a měla vše, co potřeboval.Když bylo potřeba věděl, že v ní má oporu.Nikdy se nezlobila když na něco zapomněl.Nežárlila.A hlavně tolerovala jakej byl Erik citlivka.Občas se sice zasmála jeho sentimentu, ale ani jednou za dobu, co spolu byli ve vztahu mu to nevyčetla.A Erik jí možná i proto tak moc miloval.Hannah dala jeho životu smysl...

Po snídani a návratu z čistírny se oba začali připravovat k návštěvě Erikovy matky Clementine.Erik stál v ložnici jen v boxerkách když se rozezvoněl telefon.
,,Zlato, zvedneš to ?? " zavolal na Hannah do vedlejší místnosti.Neodpověděla, ale on věděl, že ho slyšela.Pokračoval teda v oblékání.Oblékl se a došel až k Hannah, která stále telefonovala.Počkal než dotelefonuje a pak čekal co mu řekne.
,,Dali mi tu práci !! " vykřikla nadšeně.
,,To je super !! " podpořil jí a vtiskl jí polibek na tvář.
,,Musím to zavolat taťkovi " řekla a přoložila si tlefon k uchu.Zatímco Erik měl v životě jen matku Hannah žila od svých 8 let pouze s otcem.Její matka zemřela na rakovinu prsu a otec už se nikdy znovu neoženil...

Cesta v taxíku byla pro oba hrozně zdlouhavá.Hannah neřídila a Erik před několika měsící naboural své auto a přišel o řidičák.William se mu nezapomněl vysmát.On byl ten dokonalý bratr.Byl chytrý, pohledný a dokázal lidi vést.Né nadarmo se říká a o kom se mluvívá nedaleko bývá.Erika v myšlenkách přetrhl zvonící telefon.Hannah se zasmála.Co to dnes se všemi je ?? Jsou dny, kdy se nikdo neozve a dneska telefony vyzvání tak často jako nikdy.Erik si telefon přiložil k uchu a pozdravil svého staršího bratra.
,,C-cože ?! " vykřikl do sluchátka.Hannah zpozorněla.
,,To neni dobrá chvíle na vtipy " ušklíbl se raněně.
,,Dobře uvidíme se u mámy " s tím hovor ukončil a zamrzl.
,,Co se stalo ?? " zeptala se ustaraně Hannah a chytila ho jemně za ruku.
,,Táta umřel " hlesl...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama