Eternellement 3 END

1. března 2016 v 5:49 | Sabi |  KakaIru
,,Stáhli se..." poznamenal Shikamaru po podívání se na oblohu.
,,Vrátíme se teď do Konohy ?? " zeptal se ho Konohamaru.Shikamaru se rozhlídl po skupince asi 5O shinobi a lehce přikývl.
,,Dáme vědět druhé polovině a Písečné, že je konec...nakonec jsme je nedokázali zastavit..." řekl a pak se otočil na všechny ,,Vracíme se do Konohy.Cesta nám bude trvat nejméně den tak se prospěte..." zavelel a podíval se na černovlasého kluka.
,,Rai...těla vezmeme sebou " podíval se na mrtvoli okolo sebe.Kluk, který byl možná stejně starý jako jeho dcera přikývl a za pomoci přivolání do svitku umístěném na pravém boku sbalit mrtvá těla na pohřbení...
,,Do večera jsou tady...Hokage-sama ?? " podívala se na Naruta, Shikami.Byla opřená o zeď a s nezájmem se dívala do papírů, které držela.
,,Ano ?? " zvedl hlavu a podíval se na ní.
,,Máme tu seznam mrtvích a nezvěstných " otočila k němu papíry aby mu ukázala kolik je tam jmen.Pak je vrátila do původní polohy.
,,Nějaká významná jména ?? " snažil se znít klidně, ale měl strach.
,,Podívám se...nechápu jak jsme mohli ztratit tolik shinobi " zanaříkala.
,,Shikami ty jména !! " popohnal jí.
,,Vždiť já vim !! " vrátila mu a stejným tónem a modlila se ať tak nenajde jméno svého otce nebo bratra.
,,Neni tu..." zašeptala poté, co prošla celý seznam.Dost věcí jí na tom znepokojovalo.
,,Hinata-sama a Nagato jsou pořád naživu..." Naruto si oddechl.
,,A teď prosím jména těch mrtvích " zamumlal.Přikývla a začala číst...
,,...Mikoto Hatake " přečetla a zarazila se.
,,Doprdele !! " zařval a bouchl do stolu.Shikami uskočila na poslední chvíly.
,,Omlouvám se Kakashi-sensei " podíval se z okna ,,Dobře pokračuj " vybídl jí...
,,...a poslední zemřela Usagi Yamanaka " dočetla.Panebože takže Usagi taky ??
,,Byla tak mladá " zakroutil Naruto hlavou a měl, co dělat aby znovu nepraštil pěstí do stolu.
,,Sai-sama je mezi pohřešovanými stejně tak Osamu Sarutobi, Izumi Umino, Yoichi Houzuki a můj bratr Ryo Nara " všechny lidi z toho seznamu znala.Znala je moc dobře.S Izumi a Yoichim byla několikrát na misi.Kruci !! Ryo je přece její mladší bratr sakra !! Podívala se na Hokageho.
,,Dobře " to bylo vše, co řekl.Nechal jí odejít.Přála si aby druhá polovina divizí neměla takové ztráty.
,,Mami si v pořádku, viď ?? Nakopala si všem zadek, že jo ?? " zasmála se do ticha.
,,Prosím..." zastavila slzy a zamířila zpátky.Do místnosti pro ty, co tentokrát nemuseli bojovat.Do hlavní kanceláře v budově Hokage...
Kakashi otevřel oči a zvedl se do sedu.Podíval se vedle sebe a usmál se.Byl to jenom sen řekl si a trochu ho to uklidnilo.Neměl vůbec tušení, co to mělo znamenat, ale zrovna teď nad tím ani nechtěl nějak přemýšlet.Teď ho zajímala pouze přítomnost.Možná se ještě pořádne nevzpamatoval z toho, že má děcko.Přikývl si sám pro sebe.Ano to bude tím.Znovu se podíval na Iruku, který ležel vedle něj a klidně spal.Tak Starouš, jo ?? Měla hodně jeho povahu.Je možný, že i tohle je moc sharinganu ?? Pochyboval o tom, že viděl budoucnost.Byl to opravdu jen sen.Věc, která ho na tom nejvíc zajímala v něm nebyla.V jeho snu vůbec nebyl Iruka a to se mu o Irukovi zdá hodně často.Zdá se mu o válce den předtím než má začít úplně jiná válka.Asi se z něj pomalu vytrácel zdravý rozum napadlo ho a zacukali mu koutky.Znovu se podíval na Iruku.Prohlédl si jeho klidnou tvář a prsty přejel po jeho hnědých vlasech, které teď měl bez jakéhokoliv uspořádání rozmíštěné po polštáři.
,,Oba se musíme vrátit živý je ti to jasný, viď ?? " uculil se na něj a poté se podíval před sebe.Spala stejně klidně jako Iruka.Slyšel jen jejich oddechování.Potichu se zvedl z postele a přešel k postýlce naproti.Opřel se o ní a v tom se dítko uvnitř probralo.Usmál se, přičemž zavřel oči a když je znovu otevřel dívali se na něj tmavá očka.Sklonil se níž nad postýlku a natáhl ruce.Černovlasá holčička zamrkala a poté svůj zrak upřela na osobu držíc jí v náručí.
,,Až tohle všechno skončí přísahám, že už budu připravenej na to bejt tvůj táta...počkáš do té doby, prosím ?? V tom snu si na mě myslela jako na někoho milovanýho...líbilo se mi to " usmál se a holčička natáhla ruku k jeho očím ,,Kdyby se mi nakonec něco stalo postará se o tebe Iruka...už jsem s ním o tom mluvil...sakra holka asi tě začínám mít vážně rád " zasmál se.Konečně si připustil, že ho to mrně nějakým způsobem nutí k tomu aby ho zrovna on shledával roztomilým, svým a něčím, co mám rád.
,,Líbí se ti sharingan ?? " zeptal se batolete když si všiml pohledu, který věnovalo jeho oku.Holčička se usmála a lehce přikývla.
,,Až se vrátím taky ti jeden seženu " slíbil jí.
,,Kakashi !! " ozval se za ním milý lehce rozlobený hlas.
,,Promiň mrně..." usmál se ,,Vychovám z tebe toho nejlepšího ninju " zkusil znovu a holčičku položil zpět do postýlky.
,,Jmenuje se Mikoto " pousmál se Iruka a zadíval se na Kakashiho, který ukládal holčičku ke spánku.Na dvouleté dítě byla nezvykle klidná.
,,Jak dlouho si vzhůru ?? " zeptal se Kakashi při návratu do postele.
,,Vzbudil si mě když si promluvil...mám rád tvůj hlas " přiznal.Postel se lehce zhoupla když se na ní Kakashi posadil a když si lehl vrátila se do své původní podoby.
,,Promiň " omluvně se na něj podíval a přitáhl si ho blíž k sobě.Iruka se ke Kakashimu natiskl a nechal se objímat.
,,Miluju tě Iruko " zašeptal mu do ucha Kakashi.
,,I já tebe Kakashi " malinko zvedl hlavu aby se na něj mohl podívat a právě toho Kakashi využil aby ho mohl políbit.Jednou rukou si přidržel Irukovu bradu a druhou ho dál objímal.
,,Mám to brát tak, že se chceš rozloučit kdyby se něco stalo ?? " znejistěl Iruka.
,,Tak dobře mě znáš " pohladil ho po tváři a podíval se mu do očí.
,,Nepřežeňte to pane generále " zasmál se Iruka a nechal se Kakashim převalit na záda.
,,Sbohem Iruko " lehce se usmál a v očích se mu objevili slzy.A nebyl jediný.Iruka brečel už dávno.Jedině v tento večer jim bylo umožněno vidět slzy toho druhého a všechnu tu bolest.
,,Nesmíš umřít " rozkázal Kakashimu.
,,Vždycky budu tady..." usmál se a ukázováček položil na Irukovo hrudník.Kus od levé bradavky na místo, kde bylo Irukovo srdce.Iruka se zhluboka nadechl a s očima plnýma slz si k sobě Kakashiho přitáhl.Pevně ho objal a zatímco, co mu Kakashi šeptal do ucha jak ho miluje a podobný věci, který od Kakashiho někdo jen tak neuslyší, brečel.
,,Sbohem " zopakoval Kakashi a aby Iruka nemohl cokoliv říci přivlastnil si jeho rty...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama