Haruka - muž mého srdce část 1.

1. března 2016 v 19:21 | Sabi |  Jednorázovky yaoi real
Poprvé jsem ho potkal na svatbě rodičů mé nejlepší kámošky.Zahlídl jsem ho stát u občerstvení.Vysoký černovlasý muž s hnědýma očima.Usmíval se.Ten nejhezčí úsměv.Okamžitě mě upoutal.Nemohl jsem z něj spustit oči a on si toho všiml.Podíval se na mě a zachvilku už stál přímo přede mnou.
,,Neni dobré aby ses na mě takhle díval chlapečku " napil se šampaňského.
,,Já se na vám nedíval !! " odmítl jsem a mírně zčervenal.
,,Tak v tom případě je všechno v pořádku " usmál se a odcházel.
,,Lhal jsem !! " vykřikl jsem a chytil ho za ruku.Usmál se.Tak krásně se usmál.Někam se rozešel a já ho následoval.Byl jsem mu v patách.Zavedl mě do místnosti, co byla vzadu domu.Menší pokoj pro hosty.Když jsem vešel i já zavřel za mnou dveře a hned potom mě o ně s ránou opřel.Jen jsem se mu díval do očí.Usmál se a jemně se rty otřel o ty mé.Když se ke mě naklonil podruhé přitáhl jsem si ho k sobě a přisál se na jeho rty.Ruce jsem mu dal kolem krku a znovu jsme se políbili.Sundal si kravatu a začal mi rozepínat košily.Když mi košily sundal já na té jeho stihl rozepnout jen pár knoflíčků.
,,Tak nezkušený " usmál se ,,to se mi líbí " polibky přesunul na můj krk.V tu chvíly jsem poprvé tiše zasténal.Usmál se a vrátil se k mým ústům.Políbil je dravě a zároveň jemně.Když jeho jazyk začal prozkoumávat má ústa zachvátil mě zvláštní pocit.Odtáhl jsem se od něj a podíval se mu do očí.Znovu jsme se začali líbat.Chytil mě za ruku a propletl naše prsty.Druhou rukou mi začal rozepínat kalhoty.Já ho druhou rukou hladil po zádech.Rozepl mi kalhoty a začal mě znovu hladit.Pustil mojí ruku a přestal mě líbat.Já své ruce přesunul do jeho vlasů a on mi začal laskat bradavky.To ve mě vyvolalo další sten.On se přesouval pořád níž.Zbavil mě všeho oblečení a prohlížel si mě.
,,Nedívejte se na mě tak !! " zakryl jsem se rukama a totálně zčervenal.Stoupl si.Chytil mě za ruce, kterýma jsem se zakrýval a přesunul je ke svému rozkroku.Políbil mě a pak mi zkousl ušní lalůček.Znovu jsem zasténal a on se znovu přesunul k mému rozkroku.V životě mě nenapadlo, co se mnou udělá cizí dotek.Jen lehce se ho dotkl a já se celý zachvěl.Než jsem se nadál vložil si můj penis do úst.Srdce mi bušilo tak hlasitě, že jsem vímal jen jej a ty krásné pocity, co ve mě vyvolával ten pro mě dosud neznámý muž.Najednou mě políbil znovu na ústa a ukázal mi abych si klekl.Malinko jsem zpanikařil, ale pak mi došlo, že teď to nemůžu vzdát.Klekl jsem si a rozepl mu kalhoty.Když jsem nachvilku zaváhal chytil mě za ruku a znovu mi jí položil tam, co předtím.Chvíly jsem ho hladil a celou dobu se přitom odhodlával.Uchopil jsem ho do ruky a podíval se nahoru k jeho očím.
,,Pozor na zuby " zašeptal a usmál se.Vložil jsem si ho do úst a začal sát.Zahřálo mě u srdce když zasténal.Několikrát zasténal a pak mě od sebe mírně odstrčil.Klekl si také, políbil mě a položil na studenou podlahu.Prohnul jsem se.Lehl si na de mě a začal mě líbat a hladit všude po těle.Zarazil jsem se až ve chvíly kdy mi roztáhl nohy a strčil do mě prst.
,,V pořádku...uvolni se " zašeptal a začal hýbat prstem později dvěma.Abych řek pravdu uvolnit se bylo celkem těžký.Usmál se na mě a políbil na čelo.Pak do mě vnikl.Vytřeštil jsem oči a bolestí se mi do nich nahrnuly slzy.
,,Seš tak roztomilej " políbil mě a začal se ve mě pohybovat.Pohyboval se ve mě a oba jsme sténali.Ve chvíly kdy jsem se blížil vrcholu vystoupil ze mě a udělal se mi na břicho.Hned na to jsem se udělal já.Pořád jsem ležel na podlaze když jsem na sobě ucítil jeho pohled.Podíval jsem se na svoje břicho a zase hlavu položil na podlahu.
,,Utřu ti to neboj se " řekl mi, oblíkl si kalhoty a odešel do koupelny.Vrátil se s několika papírovými utěrkami.Břicho mi utřel a políbil mě.Jednou, podruhé.Přitiskl jsem ho k sobě a nohy mu dal kolem pasu.Projela mnou bolest.Zasyčel jsem.
,,To se stává...musíme jít zachvilku začne obřad " podal mi ruku a pomohl mi na nohy.Dvakrát se mi podlomila kolena než jsem zůstal stát a nepotřeboval jsem aby mě přidržoval.
,,Já..." začal jsem mluvit on mě, ale umlčel nejdřív mi na rty položil prst a poté mě políbil.
,,Nic neříkej " usmál se a odešel.Oblíkl jsem se a zamířil z pokoje chvíly po něm.
Při každym kroku jsem pociťoval menší bolest.
,,Ranmaru !! Kde si byl ?? " zaslechl jsem za sebou hlas tak dobře známý.
,,Hledal jsem tě " zalhal jsem a podíval se na svýho nejlepšího kámoše Akiru.
,,Dělej poť nebo nás Saiko zabije !! " chytil mě za košily a táhl mě dál na zahradu.Saiko byla naše společná nejlepší kámoška.My tři jsme spolu už od školky.Přiběhli jsme sedli si na svá místa a když jsem se rozhlídl prohlíželi si mě naštvané oči.Omluvně jsem se na Saiko usmál.Na sobě měla nádherné světle fialové šaty ve kterých se rýsovala její postava.Zvedl jsem palec nahoru a usmál se na ní.Byla ta nejkrásnější družička ze všech.Usadil jsem se a začala hrát hudba.V tu chvíly jsem se podíval na svědky.Stáli tam tři muži.Postarší blonďák, mladý hnědovlasý spíš ještě kluk a on !! Tajemný neznámý.Saičiny rodiče s hudbou došli až na své místa a ona si stoupla na stupínek k ostatním družičkách.Její rodiče se už brali podruhé.Dnes měli 25 leté výročí.Saiko její sestra a teta byli družičky.Snažil jsem se myslet na něco jiného, ale nešlo to.Pořád jsem se na něj díval.On se tvářil jakoby mu bylo všechno jedno.Přiblble se usmíval.Když obřad skončil zvedl jsem se ze židle a chystal se za ním jít.Zastavila mě Saiko.
,,Pitomče !! Myslela jsem si, že nepříjdeš !! " praštila mě do hlavy.
,,Au !! To bych ti nikdy neudělal " usmál jsem se na ní.Chytila mě za ruku a úsměv mi oplatila.
,,Pojď teď začne zábavnej program " smála se.Zavedla mě na parket a začala se kroutit.
,,Já netancuju " zopakoval jsem jí za naše přátelství snad už po sté.
,,Já vím " zasmála se a dál tancovala.Naštěstí pro mě na parket přicházelo víc lidí a tak nikdo neviděl jak mi to nejde.Saiko trvala na tom, že budeme tancovat alespoň půl hodiny než mi dá pokoj.Půl hodina pro mě byla jako věčnost, ale konečně za 31 minut jsme oba mizeli z pódia.
,,Někoho ti představím " usmála se tak jak to umí jenom ona a vedla mě ke stolu s občerstvením.
,,Počkej tady !! " rozkázala mi a odběhla.
,,Hodnej kluk...tohle je můj bratránek Haruka " řekla a já se otočil směrem k ní.Oba jsme se zarazili.
,,A tohle je můj nejlepší kámoš Ranmaru " podal mi ruku a usmál se.Potřásl jsem mu rukou.V ten okamžik kdy se mě zase dotkl bylo něco neuvěřitelného.Měl jsem chuť ho políbit a znovu ho nechat aby mě ovládal.Jenže nic z toho jsem udělat nemohl a tak jsem se jen pitomě usmál a řekl mu, že ho rád poznávám.I když díky Saiko znám alespoň jeho jméno.On mi ho neřekl.
,,Zajdu pro Akiru zase někde nabaluje počkejte tady !! " zapištěla po chvilce ticha Saiko a odešla.
,,Saiko je 13 a ty si její nejlepší kamarád...kolik ti je ?? " zeptal se mě.
,,16 !! " usmál jsem se.A on mě probodl pohledem.Poznal, že lžu.
,,14..." zašeptal jsem.Nadechl se.
,,Cože ?! Panebože, co jsem to udělal ?! Vypadáš starší !! " chytal se za hlavu.
,,V pohodě kdybych nechtěl nic by se nestalo " usmál jsem se a podíval se na něj.
,,Já to nechápu !! 14 letej fracek !! Ani nevíš, co se mnou děláš, co ?! " mluvil trochu víc nahlas.
,,Vím...strašně mě to k tobě přitahuje a nevím proč...mám chuť tě políbit " zašeptal jsem a pomalu rudnul.
,,Tak to udělej " usmál se a přitáhl si mě k sobě.Políbil jsem ho.Před všema.Před našima rodinama.Když jsem se od něj odtáhl a krok od něj odstoupil strčil jsem do Saiko.Stála těsně za mnou a vedle ní Akira.
Oba na mě zírali.Kruci !! Tohle se nemělo stát.
,,Já..." začal jsem a Haruka mě přerušil.
,,Neboj se sestřenko já ho k tomu donutil " zašklebil se.Saiko mě chytila za ruku a uraženě mě táhla pryč.Podíval jsem se na něj smutným pohledem a on se jen usmál.Sedl jsem si na schody ke vchodovým dveřím a podíval se na Saiko a Akiru...
O několik měsíců později :
,,Ty seš pitomec !! " smál jsem se Akirovi.Vyprávěl mi jak často zapomíná.Šli jsme akorát ze školy.Akira něco vykřikl a já mu vůbec nerozumněl podíval jsem se na něj a začal se smát.Zapomněl si ve třídě klíče.
,,Počkám tady " smál jsem se.Nepočkal jsem na místě udělal jsem pár kroků vpřed a sedl si na lavičku.Tašku jsem hodil na zem a podíval se na nebe.Zatroubilo auto.Podíval jsem se zpět na silnici a všiml si černého auta.Podíval jsem se pořádně a málem se mi zastavilo srdce.Haruka !! Zvedl jsem tašku ze země a přišel k autu.Otevřel jsem si dveře a nasedl.Na očích měl sluneční brýle a na sobě oblek.Už je to týden, co jsem ho neviděl.Neřekl ani slovo.Chvíly jsme jeli pak zastavil a vypnul motor.Podíval jsem se na něj.Usmál se a přitáhl si mě k sobě blíž.Ne tentokrát ho nenechám udělat další krok.Přisál jsem se mu na rty.
,,Chyběl si mi " zašeptal.
,,Ty mě taky " znovu jsem ho políbil.Zanedlouho jsme se přesunuli na zadní sedadlo a společně sténali.Tak moc mi chyběl.Chci o něm vědět víc.Nechal jsem se jím ovládat.Možná jsem se do něj i zamiloval.Oblíkli jsme se a několikrát se políbili než mě odvezl zpátky před školu.Naposledy jsem ho políbil než jsem vystoupil z auta a on odjel.Začínala být tma.Cesta zpátky trvala celkem dlouho.Nemohli jsme se od sebe odtrhnout.Stejně jako vždycky.Otevřel jsem dveře a první čeho jsem si všiml byla velká krabice s mým jménem.
,,Co se tady děje ?? " zeptal jsem se když jsem přišel do kuchyně.Místo odpovědi mi na tváři přistála matčina ruka.
,,Proč nám všem pořád ubližuješ ?! " zeptala se mě s pláčem.
,,To vy se mě snažíte odstěhovat !! " vyštěkl jsem.Jedna, dvě a tři.Třikrát po sobě mě vší silou udeřila do obličeje.Podíval jsem se na ní s kamenným obličejem a ona mi zírala na krk.Kruci !! Blbej Haruka mi udělal cucfleka !!
,,Telefon !! " nastavila ruku.Telefon jsem jí dal.
,,Vím, kde bydlí " usmál jsem se.Další facka.
,,Tak, kde budeš ti to může bejt jedno !! " párkrát dupla na telefon svojí muší váhou.Bezva telefon mi sebrala určitě i počítač.
,,Kam se mě chystáš odstěhovat ?? " zeptal jsem se s nezájmem.
,,K tetě Cindy !! " oznámila mi.
,,Ale ta bydlí v Americe !! " vykřikl jsem a pak mi to došlo.Právě proto, že bydlí v Americe.Matka se na mě v tu chvíly ďábelsky usmála a odešla se slovy, že zítra vyrážim.
Haruko pomoc !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama