Marco a Maya 3 END

1. března 2016 v 19:10 | Sabi |  Jednorázovky het real
V pět hodin jsem stála u zrcadla v koupelně a prohlížela si svůj obraz.Chtěla jsem vypadat dobře i přesto, že jdu ven se dvěma gayema.Zatroubilo auto.Rozeběhla jsem se do chodby obout.Ozval se zvonek a já s úsměvem otevřela.Ten však zmizel když jsem za dveřma zahlídla Marca.Usmíval se na mě s kytkou v ruce.
,,Co chceš ?? " zeptala jsem se.
,,Pozvat tě na druhý rande " odpověděl.
,,Hmm...na tohle já nemám čas, ale i přesto děkuju za pozvání...už mám nějaký plány " usmívala jsem se když jsem ho odmítala.Ale on se nechystal odejít.
,,Chci si zopakovat včerejšek " zazubil se.
,,Včera se nic nestalo !! " odsekla jsem ,,nemám zájem !! " vykřikla jsem a díkybohu v tu samou vteřinu přijeli k našemu domu i Dan s Tyem.Rozzářila jsem se, zavřela dveře do domu a rozeběhla se k autu.
,,Ahoj " usmála jsem se a nasedla...
Seděla jsem u Dana doma na gauči a dívala se na ty dva jak spolu cukrujou když se ozval zvonek.Oba zpozorněli.
,,Jdu tam to je určitě pizza " usmála jsem a zvedla se.Otevřela jsem dveře.Už zase.Začíná mi to lízt na nervy proč ho musím potkávat úplně všude kam jdu.
,,Kolik ?? " zeptala jsem se.
,,Zbytek tvýho života " zamumlal.
,,Hmm dobrej vtip " uchechtla jsem se.Podal mi pizzu.
,,Tak 17, 50 " řekl.Položila jsem pizzu na botník a otevřela peněženku.
,,Víš Mayo opravdu o tebe mám zájem...budeš moje přítelkyně ?? " zeptal se s několika odkašláními.Co to znamená ?? Budu teď mít jako kluka ?? První kluk v mym životě, kterej o mě měl kdy zájem.
,,Tak dobře " řekla jsem.Než jsem zareagovala už mě líbal a tak mi nezbylo nic jinýho než oplácet.Poté, co se odtáhl jsem se slovy, že se uvidíme zmizela za dveřma.Došlo mi, že brzo i já začnu být ten nesnesitelně zamilovanej člověk.O dveře jsem byla dál opřená a usmívala se když jsem uslyšela odjíždět auto.Neřekla bych, že jsem se do něj zamilovala už ten večer, ale začala jsem ho mít ráda...
O 3 roky později :
,,Mayo !! " volala na mě Nicol.Otočila jsem se jejím směrem.
,,Noo ?? " zamumlala jsem.
,,Volala Moniky mamka bude to holčička !! " vykřikla se smíchem.
,,Budeme tetičky malý Eleanor " usmála jsem se.Nicol si přisedla na zem ke mě.
,,S kym jdeš na maturák ?? " zeptala se.
,,S Leem " mrkla jsem.S Leem jsem randila už několik měsíců je to kytarista, co hraje rád fotbal a má mě rád.
,,Jo to já byla s Dominickem..." řekla mi a malinko zčervenala při vzpomínce, co všechno s Dominickem ten večer dělali.Mě to však neřekla.
Možná se ptáte, co já a Macro...noo nic netrvá věčně.
Byli jsme jako Romeo a Julie.Tenkrát bysme jeden pro druhého umřeli jen abysme spolu mohly bejt navždy.A já opravdu čekala, že to navždy bude.Marco mi ukázal svět.Začala jsem chápat a vidět svět jeho očima a on mě za to naučil milovat.Ten Marco, co mě naučil tolik věcí se mnou sice už není, ale já si ho budu navždy pamatovat.Ten Marco, který mě tak dokonale znal se jednoho dne změnil a já se změnila s ním.Myslela jsem si, že jsem ho za tu dobu dvou let dokonale poznala, ale zase jsem se spletla.To bylo tím, že jsem na očích měla růžový brejle s nápisem LÁSKA.Jednoho dne - přesněji 1.srpna - Marco přišel s tím, že odjíždí.Byla jsem zničená.Celou noc jsem mu brečela na rameni, ale nemohla jsem tomu zabránit.V ten den jsme se domluvily, že se někdy setkáme jenže pár měsíců potom, co se odstěhoval našel si jinou holku a já ho až dodnes neviděla.A tak jediné, co nás spojojuje dodnes jsou vzpomínky.Mám v pokoji naši společnou fotku.Až dokonce života si to budu všechno pamatovat a proto už nechci vzpomínat na to, co bylo.I když z mého života nakonec zmizel mám takový tušení, že jsem ho milovala ještě než jsme se potkali.Všechno mohlo dopadnou jinak kdybych tenkrát nejela tím pitomým autobusem a Monika se nechala přemluvit.Dodneška jsem jí vděčná za to, že je tak tvrdohlavá.A i přesto všechno, co se mezi námi za ty dva roky stalo a přesto, že já a Marco spolu už nejsme navždy si ho budu pamatovat, protože to on byl moje první láska.A na tu se nezapomíná.Stará Maya - ta, co byla na světě bez Marca - by si nedokázala se životem poradit tak jako ta nová.A i když nová Maya nebudu nikdy už tak milovat jako milovala Marca do konce života bude vědět, co tomu předcházelo.Láska k Marcovi mě naučila stejnému množství věcí jako sám Marco a proto na to nechci nikdy zapomenout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama