Nepozvaný

1. března 2016 v 6:14 | Sabi |  HanEunHae
Hin se zase vyzula jako první a její první cesta vedla jako vždy do kuchyně, protože věděla, že mamka a brácha už tam budou.Když jsem se tam o něco později vplížil já byla už uprostřed vyprávění.Zatímco mluvila jsem si natočil vodu z kohoutku a napil se.Napil jsem se dvakrát.Třetí lok jsem v sobě neudržel, protože Hin řekla : ,,Dneska po bráškovi vyjela velká huba " a zamračila se.Říkala tak Naněod doby, co jí zná.
,,Kdo po něm vyjel ?? " zeptala se ustrašeně mamka a náš brácha se začal smát.
,,Nana ta holka od něj ze třídy a to si ještě neviděla jaký pohledy si vyměňoval s Hyu..." rozmluvila se, ale nedořekla, protože jsem jí okřikl : ,,Mlč !! " a pohrozil jsem jí prstem.
,,Hae zlato o čem to mluví ?? " nechápala mamka.
,,Ona má jen nějaký řeči...snaží se mě naštvat, viď ?? " rozcuchal jsem jí vlasy a doufal, že jsem to zamluvil.Jakto, že si toho všimla ?? Budu si muset dávat pozor i když vlastně nechápu proč jsem byl tak nervózní nic se přece nestalo.
,,Jsem tady !! " zavolal kdyby si ho někdo náhodou nevšiml.Všichni až na Kangina jsme ho pozdravili.Celou dobu jsem se na něj díval a tak jsem si všiml jak zakroutil hlavou a smutně se podíval.Nesedl si a rovnou se vydal k Siwonovi do pokoje.Nikdo z nás tomu nějak nevěnoval pozornost.Náš pokoj byl jako centrum a každej si v něm dělal, co chtěl.Uvelebil jsem se a zývl akorát když se ze Siwonova pokoje ozvala rána.Většina z nás se zvedla.Kyu a Kangin dál hráli a Wookie zůstal u mytí nádobí.My ostatní jsme se vydali do zmíněného pokoje.Doufám, že na něj nespadla skříň.Stoupl jsem si mezi dveře a opřel se.
,,Co tu blbneš ?? " zasmál se Yesung když dorazil a uviděl Teuka sedět na zemi a okolo něj věci z poličky, která na něj spadla.Samozřejmě nechyběla ani spoelčná fotka Chula a Siwona, které jsem si alespoň já všiml jako první.
,,Spadlo to na mě...Heechul chtěl tenhle zelenej notes " zvedl se ze země a ukázal nám obsah své pravé ruky.
,,Na, co ho chce ?? " zeptal se zvědavě zeptal se zvědavě Henry.
,,To mi neřekl " usmál se.
,,Koukni se do toho !! " vybídl ho Yesung než, ale stihl odmítnout z ruky mu notes vytrhl Henry a otevřel ho.Při tom prudkém pohybu z notesu něco vypadlo.To zvedl Min.
,,Samý blbosti " rozhodl Henry, zavřel notes a vrátil ho Teukovi.Za to Minnie se na kus papíru v rukou díval jako opařený.
,,Co se děje ?? " zeptal se ustaraně Teuk.
,,Hyuk se bude ženit...pozval nás na svatbu...pod podmínkou, že příjdeme bez tebe Hae " zamumlal.
Ti tři se nejdřív podívali na mě a pak na Mina.
Zalezl jsem si k sobě do pokoje a lehl si na postel.Zavřel jsem oči.Potřeboval jsem přestat myslet na toho kluka.Na Hyuka.Jenže chtít po naší rodině a našem domě trochu klidu není v lidských silách a proto v momentě kdy jsem začínal usínat se rozezněl zvonek.Otevřel jsem oči, zvedl se z postele a mírně bez nálady jsem vyšel z pokoje.Když jsem scházel ze schodů Hin akorát šla otevřít.Otevřela dveře a to už jsem stál v chodbě.Otočila se na mě a začala se culit a to už mi ani nemusela říkat, kdo přišel.
,,Oppa !! " vykřikla a zmizela za dveřmi.Bezva teď se určitě objímají.Přešel jsem ke dveřím.
,,Ahoj " pozdravil jsem Siwona.
,,Čao " zasmál se a vešel.Siwona znám už od mala.Kolikrát k nám přišel když se bál jít domu.Siwon a Kyuhyun jsou dva nejlepší kamarádi bez kterejch si nedokážu nic ve svym životě představit.Pozval jsem ho dál.Rovnou zamířil ke mě do pokoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama