Nevyslovené miluji tě

1. března 2016 v 19:23 | Sabi |  Jednorázovky yaoi real
,,Už jsme spolu dva roky a ty mi pořád nedokážeš říct, že mě miluješ !? "
,,Nepřeháněj to ! Nikdy jsem neuměl svý city tak jednoduše vyslovit.Není to pro mě snadný "
,,Jak chceš najdu si někoho kdo mi to dokáže říct ! Sbohem ! " pomalu odcházel.
,,Steve ! Steve ! " marně na něj křičel Samuel.Nemělo to cenu.Zakřičel ještě několikrát než uslyšel bouchnout dveře.Je tohle opravdu konec ?? Bylo mu tak nějak zvláštně smutno.Život bez Steva si nedokázal představit.Vyrůstali spolu.Jasně, že ho miluje.Jen prostě nedokáže ty dvě slova říct.Zazvonil telefon.
,,Ahoj Richarde...můžu klidně hned...dobře tak za dvě hodiny se uvidíme...čau " zvedl telefon ze kterého se ozval Richard.Samuelův dealer a bratr v jednom.Domluvili se na tom, že za ním Samuel za dvě hodiny přijde do tělocvičny, kterou Richard vlastní.Díky penězům z prodeje drog, zbraní a krádežím tělocvična šlape i bez placení těch, co tam chodí.I když většina chlapů, co tam jsou denně patří k Richardovi.Mezi nima je i Stev a Samuel.Stev pro něj prodává drogy a odstraňuje potíže a Samuel se díky dobrému ovládání počítače dostane kamkoliv bude Richard chtít...
Když Samuel vešel do tělocvičny byly dvě odpoledne a bylo plno.U boxovacího pytle stála Richardova žena Tina.Exotická černovláska.Dřív obyčejná striptérka dnes profesionální zlodějka.
,,Kde je Richard ?? " zeptal se jí když k ní přišel blíž.
,,Vzadu přivezly zboží " odpověděla mu a přitom dál s pravidelným oddechováním mlátila do boxovacího pytle.Usmál se na ní a zamířil za Richardem do místnosti za tělocvičnou.Cestou míjel ostatní chlapy.Všichni poctivě cvičili.Zahlédl dveře, když na něj někdo zakřičel.Otočil se.
,,Co ty tu děláš ?? " zopakoval svou otázku a podíval se na Samuela rozčílený a zpocený Stev.
,,Přišel jsem za Richardem.Potřebuju od něj plány tý loupeže " zašklebil se a zmizel za černými dveřmi.Stev dal pěstí do zdi u které stál.Několikrát zanadával a pak se vrátil k cvičení...
,,Richarde ?? " otevřel Samuel dveře a zavolal.
,,No hurá seš tu !! " rozhodil Richard rukama a sedl si za stůl.Samuel si sedl naproti němu.
,,Máš pro mě plány tý loupeže ?? " usmál se.
,,No v tom je právě ten problém " zašklebil se Richard.
,,Jakej problém ?? " začal být naštvaný.
,,Ty se tý loupeže nezúčastníš...jsou tam potřeba svaly a né mozek takže budeš kluky kontrolovat odtud " jentaktak stihl Richard uhnout Samuelově ráně.
,,A to mi to řikáš dneska ?! V den loupeže ?! " zakřičel na něj.
,,Já za to nemůžu...a teď vypadni jdu si prohlídnout to zboží " řekl mu a odešel z místnosti dolů do garáží, co jsou pod tělocvičnou.Samuel byl vzteky bez sebe.Když odcházel bouchl dveřmi tak silně, že se z nich vysypalo sklo.
,,Ku*va !! Doprdele !! " zanadával a začal sklo sbírat.Stev a chlapy na něj divně zírali.Některým z nich se na tváři objevil i úsměv...
Bylo deset večer když si Samuel sedl za monitor a s mikrofonem u pusy dával instrukce klukům v autě, co stálo před bankou.Před ním na obřím monitoru bylo několik okének.Každé představovalo jednu kameru.Díval se pořád dokola na monitor a informoval kluky kam, kdy a jak.
,,Máme menší problém " ozval se mladý mužský hlas.
,,Co se děje ?? " zakřičel Samuel do mikrofonu když najednou začal ztrácet signál.
,,Někdo nás obklíčil a policie to neni " promluvil druhý kluk, co seděl v autě.Samuelovy se z monitoru ztratily kamery.Zmatkoval a snažil se počítač znovu rozjet.
,,Halo ?? Halo ?? " volaly do mikrofonu střídavě dva kluci.
,,Za chvilku jsem tam ať všichni vypadnou...hned !! " zakřičel svůj odpověď a serval ze sebe mikrofon.Vyběhl z tělocvičny.Sedl na motorku a mířil k bance...
Když přijel na místo a našel černou dodávku vlezl do ní.
,,Ku*va !! Ku*va !! " zakřičel když uviděl podříznutý dva 17 letý kluky.Stál zrovna před dodávkou když přijelo první policejní auto.Chtěl najít Steva.Chtěl ho vidět.Chtěl ho vidět jestli to má být dnes naposledy.
,,Steve !! Steve !! " zavolal na něj když proběhl kolem něj.Otočil se na něj a usmál se.Ostatní se snažily utéct policii.Stev a Samuel stáli naproti sobě a dívali se na sebe.Přesně ve chvíly kdy se Stev snažil přijít k Samuelovi blíž jeden z policistů ho střelil do zad.Okamžitě se skácel na zem.Než Samuel zaregistroval, co se stalo kulka mu prošla ramenem.Snažil se nevnímat tu bolest a z kapsy u bundy vyndal pistoly a několikrát vystřelil.Pak si klekl nad krvácejícího Steva a do očí se mu hrnuly slzy.Pistoly položil na zem vedle sebe.Správná chvíle napadlo ho.Teď právě teď mu to řekne.Usměje se na něj pohladí ho po tváři.
,,Steve..." zašeptá.
,,A-ano ?? " zakoktá.
,,Milu..." měl v úmyslu ho políbit hned po tom, co mu to řekne, ale kulka přímo do jeho zad byla rychlejší.Místo svých plánů se zkácí na zem vedle Steva a ten se začne zvedat.Zvedne se i přesto, že umírá bolestí.
,,To si celej ty už zase pozdě..." zašeptá a roztáhne ruce.Odstřelovači začnou střílet.Jedna, dva, tři.Padá k zemi a krvácí.Než dopadne stihne se usmát.Oba leží v kaluži krve.Sanitka nemá šanci přijet tak úplně v čas.Dva saniťáci nakládají Steva do sanitky zabaleného v několika dekách když se údajně mrtvý Samuel rozkašle.Všichni se za ním otočí.Vykašlal zbytky krve, co měl v ústech a posadil se.Rozhlídl se.Všiml si černého vaku na zemi kus od něj a nikde neviděl Steva.Uvnitř něho to křičelo, ale jeho obličej zůstal v prázdném výrazu.Přesně v okamžiku, kdy se k němu blížil muž s dekou nahmatal na zemi pistoly a přiložil si jí k hlavě.Stiskl spoušť...
Stev se usmíval na osobu, co vezla vozíček na kterém skončil.Už dva roky byl na útěku.Vozíčkem projeli velkou černou bránou a objevili se na hřbitově.Velkém městském hřbitově.
,,Kam ?? " zeptal se ho žena, co vozíček vezla.Jmenovala se Maria.Byla to Stevova sestra.Stev ukázal rovně a pak doprava.Usmála se na něj.Přijeli k hrobu.
,,Ahoj kluci...vypadá to, že tu za vámi byla Tina " usmála se Maria když si hrob prohlédla a uviděla na něm čerstvé květiny.Stev se na ní s úsměvem podíval.
,,Kdo je v tý urně ?? Samuel ?? " zeptala se Steva.
,,Ne...Samuelova duše " zašeptal.Maria na to ni neřekla jen se pousmála jednu ruku mu položila na rameno a druhou na svoje břicho.
,,Kope ?? " zeptal se jí Stev.
,,Jo a pořádně " zasmála se.
,,Co se tam tenkrát vůbec stalo ?? " zeptala se po nějaké době.
,,Nebyli jsme jedinej gang, co chtěl vykrást tu banku " zasmál se Stev i když to nebylo na místě.Ruku z ramene a břicha přesunala kolem jeho krku.Objala ho a zašeptala mu do ucha : ,,Už mám jméno...bude to Samuel " chvíly bylo ticho než se ozval Stevův hlas.
,,Děkuju " usmál se...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama