Příběh první - 1.část

1. března 2016 v 19:48 | Sabi |  Endless kiss
Zvonek na dveřích obchodu zacinká, dvěře bouchnou a jsou slyšet kroky.Kluk za pultem s nohama na něm a časopisem v ruce to nevnímá, směje se.Kroky se zrychlují osoba, které patří dojde k pultu a rozkřičí se : ,,Andy ! Ty jeden prevíte díky tobě jsem si prošla peklem, nesnášim tě !! " drobounká dívka se na něj šklebí a on jí s klidný obličejem odpoví ,,Dobře, příště s tebou pudu na návštěvu k babičce...mohla si na mě počkat...co tu vůbec děláš ?? ".Dívka se na něj podívá a usměje se ,,Máš štěstí...přece víš, že má Dennis dneska narozeniny a já ještě nemám dárek, protože pořád nevim co mu koupit " Adrew přikývne a na pár minut zmizí za zataženým závěsem, který je za pultem.Pak se vrátí zpět k dívce ,,Tady..." podá jí CDčko ,,...dej mu todle ! Nechal si to tu když tu naposled byl...tudle muziku miluje ! " usměje se.,,Nějak moc toho o něm víš...máte spolu něco ?? " mrkne na něj.Pravda je taková, že Adrew k Dennisovi asi něco cítí, ale to se nikdo nesmí nikdy dozvědět.
,,Moc ti děkuju,že si jen proto, že jsem gay myslíš, že vyjedu po každym pěknym klukovi...Díky Klér seš vážně nejlepší kamarádka ! " řekne poslední větu ironicky a naštvaně se zatváří.
,,Promiň Andy...děkuju...pěknym ?? " políbí ho na tvář a z obchodu odchází u vchodu dodá ,,...si zvanej večer na oslavu.Okej ?? ".Když otevře dveře strčí do ní Chris Black, ten Chris Black.Nikdo z lidí přítomných v obchodě ho nemá rád každého jen šikanuje a nebo mu nadává jediný na koho nedá dopustit je jeho bratr Jason.Dojde až k pultu a řekne to co vždicky když Andrewa vidí : ,,Čus buzno !... " a pokračuje ,,...dej sem jedno z těch CDček co tu nechal brácha ! Dík ! " Andrew se na něj podívá ,,Divim se, že znáš slovo děkuju " po zaplacení odchází.Andrew pokračuje v tom co dělal než přišli ti dva, ale né dlouho, protože se v obchodě objeví Dennis s úsměvem od ucha k uchu.
,,Ahoj ! " zamává na Andrewa a vleze za pult.
,,Ahoj...něco se děje ?? zdá se mi, že máš dost dobrou náladu " prohlídne si ho a pak se usměje.
,,Šak proč ne ?? Dneska je mi 21 !! Zajdeme na pivo ?? " směje se.
,,My dva ?? Proč ?? " nechápavě se na Dennise podívá.
,,Jen tak " usměje se.
,,Nemůžu končim až v noci " odmítne.
,,Nevadí " zasměje se.
,,Ale jo až skončim jdu rovnou spát a ty máš myslim oslavu takže..." podívá se na něj.
,,Věděl jsem, že to řekneš..." usměje se ,,přines jsem film a něco k pití " bez dalších slov zajde dozadu do místnosti za pultem.Adrien jde za ním.
,,Co za film ?? " opře se o futra.
,,Nějakou blbost " usměje se a sedne si na gauč.Poklepe na místo vedle sebe a podívá se na Andrewa.Ani jeden nevěděl o čem film byl.Seděli vedle sebe, povídali si, pili a smáli se.
,,Tohle je nejlepší oslava narozenin !! " vykřikl Dennis a napil se.
,,Stejně nechápu, proč si přišel sem...na večírku je určitě mnohem vetší sranda " zamrkal.
,,To je možný, ale já chtěl jít sem " usmál se.Oba dva zmlkli.Andy se Dennisovi zadíval do očí a jednu ruku mu položil na tvář.Než stačil Dennis zareagovat lehce se dotkl rty těch jeho a druhou rukou mu zajel pod tričko.Když zjistil, že ho Dennis neodstrčil políbil ho.Rukou z tváře mu zajel do vlasů a druhou ho hladil dál pod tričkem.Líbali se pořád víc vášnivěji.Dennis sundal Andymu tričko a dál se líbali.Andrew rozepl Dennisovi jeho koskovanou košili a položil ho na gauč.Líbal ho a jednou rukou mu rozepínal kalhoty.S líbáním přešel na krk a později na bradavky.Rozepl mu kalhoty a začal ho přez trenýrky hladit.Vrátil se k líbání jeho úst a když zapojil jazyk Dennisovi uniklo zasténání.Adrien se usmál a oba se začali navzájem zbavovat zbytku oblečení.Když Dennis ležel pod Andym úplně nahý dívali se jeden druhému do očí.Kapsa Dennisových kalhot se nejdříve rozsvítila a poté začala hrát.
,,Sakra !! " Dennis odstrčil svého kamaráda a nahý se snažil telefon, co nejdřív najít a přijmout hovor.Andy se začal oblíkat.Tak nějak to tušil.Věděl že se to nestane.Dennis by to nikdy nedotáhl dokonce.Neni gay.
,,Musím jít " oznámil Andymu a začal se oblíkat.Andy jen mávl rukou.Nic neočekával.Dennis se poté bez rozloučení sebral a odešel.Přesně tohle nechtěl.Andy moc dobře věděl jak tohle bude pokračovat.Pouklidil a vydal se zamknout a domů...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama