Teta

20. března 2016 v 20:14 | Sabi |  Život je život
Jsou tam šílený gramatický chyby, ale opravovat se mi je nechce :D I když to vždicky bije do očí :D panebože !! nevim proč jsem tam psala měkký i...


Strašně jsem se těšila.Těšila jsem se na jízdu na koni i když teď nebudu moct jezdit.Jako malá jsem u tety měla dost přátel jen nevím jestli si na mě ještě dneska vzpomenou.Byla jsem zvědavá a zároveň si všechny ty změny představovala.
Po hodině jízdy my zazvonil telefon.Volala my máma.Různě se vyptávala i když asi jen proto aby se neřeklo.Zněla šťastně.Nedávno se vdala.Jejího manžela jsem sice ještě neviděla, ale musí to být sakra chlap když udělal šťastnou mojí mámu.Je zajímavý, že jako dcera vůbec nevim koho si vzala.Bydlim.Teda spíš bydlela jsem ve vlastním a ona je pořád u něj párkrát za měsíc jí zastihnu doma a to je, co říct.

Musela jsem usnout, protože my někdo klepal na rameno se slovy : ,,Slečno vystupovat !! Slečno... " otevřela jsem oči a usmála se na ženu ve slušivym kostýmku.S taškou přez rameno a kufrem v pravý ruce jsem vyskočila z vlaku.
Stála tam.Stála kus o de mě a usmívala se.
,,Ztracená neteř je zpátky !! " zavolala a rozeběhla se ke mě.
,,Tak ráda tě zase vidim teto !! " objímala jsem jí.Tiskla mě k sobě a nechtěla pustit ,,Udusíš mě " zasmála jsem se.
,,Promiň...wow ty si kočka...holka kde si je vzala jsou pravý ?? " dívala se mi na prsa.
,,Jasně, že jo takhle to narostlo " bránila jsem se pomyšlení na plastiku.Teta byla pořád stejná.Taková velká holka, která snad nikdy nedospěje.Neměla děti a asi o žádný ani nestála.
Vždicky když jí vydím připadá mi, že omládla, ale možná je to jenom tím jejím mladým úsměvem.Dívala se na mě a něco mumlala.
,,Co ?? " koukla jsem na ní.
,,Máš kluka ?? " nebyla zvyklá něco naznačovat.Zeptala se prostě a jednoduše přímo.
,,Už ne " přiznala jsem.
,,Už ?? " zvedla obočí a já věděla, že mě čeká další vyptávání.Že já nemlčela.
,,Skončilo to nedávno víc ti neřeknu " pomyslela jsem si, že ze mě víc nedostane.Vítězně jsem se usmála.Společně jsme šli k jejímu autu.Kufr a taška skončily na zadním sedadle.Já si sedla na sedadlo spojezdce a podívala se na sebe do zrcátka...

Její dům.Jedním slovem CHAOS.Nic se k sobě nehodilo, ale jí se to strašně líbilo.Věděla jsem, kde že to budu spát jen jsem nevěděla, že si tetička z mého starého pokoje udělala ,,místnost na vyjádření své kreativity,, jak tomu říkala jinak to byla jen místnost na různej bordel.Musela jsem tedy do podkroví.Hurá.Vždicky jsem chtěla mít pokoj v podkroví.Znamenalo to svobodu...

,,O podkroví si vždicky snila ne ?? " smála se když jsem přišla za ní do kuchyně.Všechno jsem měla vybalený a věděla jsem, že teď příjde ta mluvená část.
,,Chceš slyšet nějaký drby ?? " zeptala se mě s obvyklím úsměvem.Věděla jsem, že mi je řekne i kdybych nechtěla a tak jsem jen přikývla.
,,Ta holka se kterou si chodila dřív ven...Pavlína byla v Praze na nějakym koncertě a tam jí znásilnily..." zarazila se a podívala se na mě.
,,To je v pohodě už je to za mnou " usmála jsem se na ní ,, Povídej dál " vybídla jsem jí.
,,Noo takže se odstěhovala...Pavel ten kluk, co bydlel dva baráky ode mě se zastřelil a Martina tak jak si s ní nevycházela má dceru Petru... " usmála se.
,,Tady se nedá nic ututlat, co ?? " sedla jsem si na linku.
,,Ne to nedá " položila hrnek vedle mě a odešla...

Chtělo se mi strašně spát.Dva dny bez spánku si vybíraly určitou daň.Na intru se poslední dva dny totiž spát vůbec nedalo.Všichni se loučily nebo byly večírky.Bylo osm večer.Vzdala jsem boj s únavou a šla si lehnout.Lehla jsem si na postel a usnula.Zdálo se mi o naší první puse...

,,Neměla by si se se mnou vůbec bavit " stoupl si za mě a objal mě.
,,Proč ?? " otočila jsem se k němu.
,,Jsem stejnej jako brácha " pustil mě a pohladil po tváři.
,,Proč mi to všechno řikáš ?? " podívala jsem se na něj.
,,Dobře...snažim se tě odradit " přitáhnul si mě k sobě.
,,A to jako před čím ?? " ruce jsem mu dala kolem krku.
,,Nechci aby si se do mě zamilovala...ubližuju a to hodně " podíval se mi do očí.
,,Pozdě..." zašeptala jsem a přitiskla svoje rty na jeho.Ruce jsem měla kolem jeho krku a on mě držel kolem pasu.Když jsem se od něj odtáhla podíval se na mě tím svým pohledem.Usmála jsem se.Rukama mi zajel do vlasů a začal mě vášnivě líbat.Já rukama jezdila po jeho zádech.Jednu ruku pochvíly položil na můj zadeček.Naše rty se spojovaly a odtahovaly.Najednou se otočil a prudkou ranou mě přitiskl na zeď.Zasyčela jsem bolestí, ale nepřestala ho líbat...

Možná měl pravdu už tenkrát.On sám ví nejlíp jakej je.Neviděla jsem ho od našeho rozchodu.Už to bude tejden.Po dvou dnech dolejzání to vzdal.Za tak málo mu stojim.Doufám, že to pochopil a nemyslí si, že spolu pořád jsme.Jedna nevěra a dost.Druhá nikdy nepřicházela v úvahu.Když jsem se vzbudila volali mi z nemocnice.Přišli výsledky.Už to mám úplně potvrzený.Jsem ve třetim měsíci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama