Zabydluju se

1. března 2016 v 6:27 | Sabi |  HanEunHae
,,Co to sa-...?! " zarazil jsem se mezi dveřmi pokoje.Ten kluk...Hyuk stál předemnou.Dalo mi chvilku práci než jsem na něj přestal zírat.Vlasy měl obarvené na světlou blond.Neměl na sobě tričko.Hrabal se ve svém kufru pravděpodobně hledajíc nějaké jiné.
,,Čao !! " zasmál se a vzhlédl ke mě ,,nikdy by mě nenapadlo, že tě potkam tady " vytáhl z kufru modré tílko a oblékl si ho.
,,Ahoj " kývl jsem směrem k němu.Jakmile jsem odstoupil ode dveří otevřeli se znovu.Stál v nich další blonďák.Z části s vyholenou hlavou.
,,Jiyoung Know..." pustil dvě cestovní tašky na zed.Každou měl na jednom rameni.Natáhl ke mě ruku byl jsem k němu totiž blíž než Hyuk.
,,Lee Donghae " ruku jsem přijal.
,,Lee Hyukjae " představil se Hyuk a poté teprve přišel a podal Jiyoungovi ruku ,,Tvoje jméno mi bude dělat problém " přiznal Hyuk.Nechápal jsem proč neni težké na zapamatování.
,,To jsem ráda...říkejte mi GD " zavřel dveře a sundal si bundu.
,,GD ?? " zopakoval jsem po něm trochu nechápavě.
,,Moje umělecký jméno " zazubil se...
Během chvíle jsme se domluvili, kdo bude kde spát a vydali jsme se do jídelny...
Pokoj 95 tam to všechno začalo...
Zaťukání na dveře.A znovu.Rozmrzele jsem otevřel a očekával za nimi další prváky.Přijíždějí se jak chtějí od té doby, co zrušili týdenní školení.Když jsem, ale otevřel za dveřmi nebyl nikdo, kdo vypadal jako prvák a ani to nebyl někdo koho bych neznal.
,,Co tu chceš ?! " vyštěkl jsem na Hyuka.
,,Chci s tebou mluvit " opřel se o dveře, protože věděl, že už mi hlavou několikrát proběhlo, že je prostě zabouchnu a půjdu...já nevím třeba se učit.Prohlídl jsem si ho.Neviděl jsem ho 6 měsíců, ale přišlo mi jako by zestárl.Byl jiný.Možná dospěl, ale to neznamená, že padnu na kolena a všechno mu odpustím.
,,O čem chceš mluvit ?? " nerad, ale pozval jsem ho dál.Sedl si na sedačku na místo, kde obvyklé sedává Chul a opřel se.
,,Budu se ženit " řekl jakoby si myslel, že o tom nemám ani tušení.
,,A ?? " ušklíbl jsem se.Neměl jsem náladu na další jeho řeči.
,,Chci aby si to věděl " podíval se na mě se smutkem v očích.
,,Vím to...kluci mi to řekli stejně jako to že mě na tý svatbě nechceš.Děláš jako bych tam snad chtěl jít " zakroutil jsem hlavou.
,,Hae nevím kolikrát se ti ještě mám omluvit aby si pochopil, že mě to mrzí.Myslím to vážně.Miluju jí " zvedl se ze sedačky.
,,Mě si taky miloval !! " vykřikl jsem.To, co jsem řekl mi došlo až později.Zakryl jsem si pusu.Hyuk se na mě díval a chvíli nic neříkal.
,,P-promiň...měl by si jít.Nevím, kdo tě sem poslal, ale měl by si jít " zvedl jsem se také a rozešel se ke dveřím.
,,Nechtěl jsem ti takhle ublížit " sklopil hlavu a já otevřel dveře.Nic jsem mu na to neřekl a nechal ho projít dveřmi, které jsem poté zavřel...
V jídelně jsem si sedl vedle Kyua a snažil se nenápadně pokukovat po Hyukovi, ale to všechno jen do doby než přišel Hankyung.Usmál jsem se když jsem ho zahlídl přicházet a zarazil se jakmile jsem si všiml, kdo to k nám jde s ním.Byl to ten kluk s holčičím obličejem a chováním, co jsme ho viděli o prázdninách.
,,Kyu ?? " otočil jsem se na něj.Přikývl.
,,Ahoj všichni " usmál se na nás a Heechul stojící vedle něj se pouze pyšně tvářil.Díval jsem se na něj tak dlouho až si mě a Kyua všiml.Vyplázl jazyk, jen lehce a mrkl.
,,Jmenuju se Hangeng a odteď až do konce vašeho prvního ročníku jsem zodpovědný za vaše pokoje.Potřebuju o všem vědět.Rozbitý věci, navštěvy rodiny vašich holek.Prostě všechno.Já, tady Heechul a Leeteuk bydlíme ve třetím patře v pokoji 150 " mluvil a já se nechal unášet jeho hlasem.Rozhlídl jsem se po jídelně.Tak tohle jsou mý spolužáci ?? Kluci sedíc okolo se tvářili jako by věděli všechno.Přitom, ale byli stejně nervózní jako já.Já měl k tomu všemu ještě strach.Měl by to pro mě být ráj.Klučičí škola.Ale čím víc o tom přemýšlím dochází mi, že to může být právě naopak.Hangeng problesklo mi hlavou.Předtím jsem to teda špatně přečetl.Hangeng...
V tý době mi vůbec nedocházelo, že se z blonďáta s pěknym tělem a čtvrťáka s přízvukem stanou v různých obdobích pro mě nejdůležitejší lidé...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama