Znovushledání

1. března 2016 v 6:39 | Sabi |  ZoSan
Přeseknul loď na půl ?? Je to ještě větší pitomec než si pamatuju.
,,Hmm...spletl jsem si loď " zabručel a podíval se na mě.Neviděl jsem ho dva roky.On je tak...
Stál předemmnou s tím svým typickým úšklebkem oblečený do zelené barvy.Ach jo to jeho haramaki.Co, ale znamená ta jizva přez oko ??
,,Tak seš tady číslo 7 " promluvil ke mě a zacukaly mu přitom koutky.Nejdřív jsem ho nepochopil.
,,Co si myslíš o tom s tou lodí číslo 7 ?? " zašklebil se.
,,Ty zasraný marimo neříkej mi tím číslem !! " okřikl jsem ho.Celý on.Divím se, že s tím svým orientačním smyslem dokázal přijet jako první.
,,Nebo tě nakopu nohama, který jsem dva roky trénoval s Ivankovem !! " donutil jsem ho aby se mi na ty nohy podíval.Bohužel jeho lhostejný škleb nikdy nezmizí.
,,Vůbec si se nezměnil, zasranej kuchaři !! " naštval se.
,,To ty taky ne...nebo vlastně jo jseš ještě větší debilní kretén než si pamatuju !! " hádali jsme se.Ostatně jako vždycky.Takhle jsme na sebe křičeli ještě chvíli než Zoro odvrátil hlavu a už o dost tišeji řekl : ,,Chci jít rybařit ".Propaloval přitom očima můj batoh ležící na zemi.Rozešel se směrem k městu.
,,Deš špatným směrem, zasraný marimo !! " zavolal jsem za ním.Zastavil se a otočil se na mě.
,,Musíme doplnil zásoby a vrátit se na loď.Nami-swan a Robin-chwan už na mě určitě čekají " v hlavě jsem si vybavil jejich obličeje a na chvíli se zamyslel nad tím jak musela slečna Nami vykvést.Zoro nic nenamítal což mě trochu překvapilo, ale zároveň mi to i vyhovovalo.Neměl jsem zrovna náladu an další hádky s panem budu-nejlepší-šermíř-na-světě...
Zastavil jsem se u stánku s ovocem.A bez toho abych se na něj otočil jsem začal mluvit : ,,Proč chceš jít sakra rybařit ?! S tvým citem pro orientaci by si se stejně zase někde ztratil a nikdy by jsme neodpluli.Žádný námitky, zas-..." otočil jsem se od obchodníka s ovocem k mítu, kde jsem si myslel, že ten idiot stojí.Nikdo tam nebyl.Doprdele !!
,,Pohlídáte mi to, prosím ?? " otočil jsem se zpět k obchodníkovi s prosbou o pohlídaní zakoupeného ovoce.Byl překvapený, ale souhlasil.Kam ten idiot sakra šel ?! Rozhlídl jsem se.Proběhl jsem dvě ulice než jsem ho konečně zahlídl.Nebylo zas tak těžký ho najít.Přiznejme si, že po světě nechodí moc lidí se zelenými vlasy připomínajícími marimo a né každý nosí u pasu tři katany.Zrychlil jsem krok.Když jsem ho došel chytil jsem ho za ruku a silou ho k sobě otočil.Převapeně se na mě podíval.Já ho o vteřinu později následoval se svým šokovaným výrazem když jsem si uvědomil, že se ho dotýkám.Večery v podpalubí Going Merry.Večery v podpalubí Thousand Sunny.Já vykřikujíc jeho jméno zatímco vycházím vstříc jeho přírazům.Všechno se mi to vybavilo.Tenkrát stačilo trochu saké a dobrá atmosféra.Pochybuju, že by to zabralo i dneska.Vzpomínání jsem utnul v momentě kdy jsem si uvědomil, že začínám slabě červenat.Prošel okolo mě a beze slova se vydal k lodi.Pravděpodobně.
,,M-musíme doplnit zásoby a vrátit se na loď " řekl jsem nakonec.Místo odpovědi se kolem mého pasu ovinuli silné ruce a vypracované tělo se mi tisklo na záda.
,,Nechci jít zpátky na loď.Až nakoupíš chci jít rybařit...Sanji " otřel se mi o zadek svým rozkrokem a dál v mluvení pokračoval šeptem : ,,Jsem tvrdej...Sanji ".Sakra, Zoro...

,,Zorooooo !! Saaaaanji !! " všiml bych si ho i kdyby na nás nezavolal.Luffy seděl na lví hlavě.Nebo jak on tomu říká na svém sedátku a mával na nás. Zoro šel vedle mě a mlčel.Nebylo potřeba dalších slov.Pro zachování tajemství mi ani nepomohl s nákupem.Zasraný marimo !!
,,Saaaaanji, jídlo !! " já to věděl.Podle toho kolik měl energie se buďto zase dostal při cestě někde do problémů nebo mu někdo z posádky dal něco k jídlu.Nesnášim jak ta jeho nenažranost vítězí nad vším ostatním.Zoro zrychlil krok a na loď se dostal několik vteřin předemnou.Když jsem se na loď dostal i já moje první cesta vedl do kuchyně.Sunny vypadala úplně stejně jako když jsme jí opustili.Že by se o to Franky postaral ?? Docela se mi po Sunnině kuchyni stýskalo.
,,Sanji-kun ?? " zrzavá hlavinka nakoukla do kuchyně.
,,Nami-swaaaaan !! " přeně jak jsem si myslel.Vykvetla řádně.Společně s Nami jsem vyšel s kuchyně na palubu k ostatním.Lehce šokovaně jsem zíral na Frankyho.
,,Super, co ?? " předváděl všem své vylepšení v jeho obvyklé póze.Robinka se usmívala opřená o zabradlí lodi a Usopp s Luffym a Chopperem se přidali k Frankyho dovádění.Nic se nezměnilo.Ty dva roky vůbec nic nezměnili.
,,Vyrážíme !! " zavelel Luffy nadšeně ,,Ale ještě předtím...Brooku ?! Zahraj nám na cestu !! " vybídl našeho kostlivce a muzikanta v jedné osobě kapitán.
,,Yohoho, yohoho...jak si přejete Luffy-san !! " chopil se houslí a začal hrát.
,,Binksovo saké..." Luffy, Usopp, Chopper a Franky začali zpívat.Vyplouváme...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama