Prolog

9. června 2016 v 19:32 | Sabi |  Neměl bych tě milovat
Hlavní postavy :)
(A)Lex Parker, 17
Finn Blake, 28

Lex :)

Nejdřív mi vůbec nedošlo, co se stalo.Stál jsem na místě a snad ani nedýchal.Lidé začali panikařit, křičet, volat jeho jméno a naši přátelé se na mě začali otáčet s vyděšenými výrazy.Takže je to pravda.Ucítil jsem slzy.
,,Finne !! " hysterický výkřik.Zhluboka jsem se nadechl, odhodil transparent ve své pravé ruce a rozeběhl se za ním.Zdálo se to tak daleko.Přiběhl jsem na místo.Měl sundanou helmu a vypadal v bezvědomí.Odstrčil jsem blondýnku nejblíže u něj a klekl si k němu na zem.Jeho hlavu jsem si položil na stehna.
,,Finne slyšíš mě ?! " musel jsme vypadat dost zoufale, protože když jsem očima vzhlédl vzhůru lidé na mě divně zírali.Ať už jsem tak vypadal nebo ne určitě jsem se tak cítil.
,,Zavolej te někdo sanitku !! " okřikl jsem nic nedělající čumili a znovu se podíval na Finna.Byl v bezvědomí.To bylo jediné čím jsem si byl jistý.Oh sakra Finne !!

Sanitka dorazila překvapivě rychle.Nechápu proč při takovýhle akcích neni jedna už na místě.Nechali mě nasednout a do nemocnice jsme tedy přijeli spolu.Bohužel to bylo jediné, co jsem mohl.2 hodiny jsem seděl v čekárně než se konečně objevili jeho rodiče a sestra.Tím to pro mě končilo.Nejsem jeho rodina a nikdy ani být nemůžu.Dva roky, co jsme spolu doteď strávili nikoho v nemocnici nezajímali.Jediné, co jsem mohl dělat bylo dál čekat.Čekat jestli se Maye povede vyplížit od rodičů aby mi mohla něco říct.Hodina, dvě.Nic.Napsal jsem Maye smsku a odešel domů.Než jsem vešel do dveří utřel jsem si slzy a zhluboka se nadechl.

,,Nic se nestalo...Finn je v pořádku " uklidňoval jsem sám sebe.Vzal jsem za kliku...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama